Serdivan Hüseyin Ersin Stadında Sakaryaspor A-2 Takımı Kocaelispor ile karşılaştı, Maçın başlama vuruşu ile birlikte topu alan Kocaelispor’lu oyuncuya Onur Anıl sert girince maçın hakemi Serkan Keleş 10." />

Sakaryaspor-Kocaelispor:2-3 (A2)

Serdivan Hüseyin Ersin Stadında Sakaryaspor A-2 Takımı Kocaelispor ile karşılaştı, Maçın başlama vuruşu ile birlikte topu alan Kocaelispor’lu oyuncuya Onur Anıl sert girince maçın hakemi Serkan Keleş 10.

Sakaryaspor 14.02.2013, 18:44
Sakaryaspor-Kocaelispor:2-3 (A2)

Serdivan Hüseyin Ersin Stadında Sakaryaspor A-2 Takımı Kocaelispor ile karşılaştı, Maçın başlama vuruşu ile birlikte topu alan Kocaelispor’lu oyuncuya Onur Anıl sert girince maçın hakemi Serkan Keleş 10. Saniyede teredüttsüz kırmızı kartını çıkarınca Sakaryaspor 89 Dakika 10 Kişiyle oynamak zorunda kaldı. Buna rağmen rakip kaleye yüklenen Sakaryaspor 16. Dakikada Enes’in ara pasına giren Ahmet’le 1-0 Öne geçti.

 

Maçın 35. Dakikasında Aykut sol tarafta topu kaptırdı. Oyuna katılan Yasin sıfırdan kesti, Oğuzhan vurdu, Özal çeldi ama dönen topu yine Oğuzhan filelere yolladı 1-. İlk yarı bu skorla kapandı.

 

İKİNCİ YARI

Maçın ikinci yarısında Sakaryaspor yine bastırmaya başladı. Nitekim 65. Dakikada Ahmet takımının ve kendisinin 2. Golünü attı 2-1. Bu golden hemen iki dakika sonra Kocaelispor Mustafa ile beraberliği yakaladı.2-2. 82. Dakikada gelişen ani bir atakta Kocaelispor’dan Mustafa Kocaelispor’u 3-2 Öne geçiren golü attı. Maçın son dakikalarında Sakaryaspor A. Hamza ile iki net gol pozisyonuna girdi ancak bunlar golle sonuçlanmayınca misafir Körfez ekibi maçı 3-2 Kazandı.

 

STAD : Serdivan Hüseyin Ersin

HAKEMLER : Serkan Keleş** Ümit Kaya*** Serkan Can***

SAKARYASPOR A-2 : Özal** Cihan Yangel*** Haluk** Hakkı** Onur Anıl (K.K ) Enes*** Aykut** ( Uğur** ) Mert** Ahmet*** A. Hamza*** Muhammer** ( Yiğit Göroğlu** )

TEKNİK SORUMLU : İsmail Öz

KOCAELİSPOR A-2 : Samet** Bilal** Yasin*** Anıl*** Ömer** Furkan** ( Metehan** ) Mustafa*** Mert Ekener** ( M. Ali** ) Oğuzhan*** ( Murat** ) Mert Yavuz** ( Cankart ** )

TEKNİK SORUMLU : Murat Son

GOLLER : D. 16-65 Ahmet Demir ( Sakaryaspor ) Dk. 35 Oğuzhan Dk. 67-82 Mustafa ( Kocaelispor )

KIRMIZI KART : Onur Anıl DK  1 ( Sakaryaspor )

HABER: BURHAN UĞUR


Yorumlar (3)
taraftar 11 yıl önce
bu teknik kadro yönetim hiç mi maç seyretmiyor Ahmet demir'in her maç golü var A takım oyuncuları boş kaleye gol atamıyor bu çocuk hala alt yapıda sonra hala sakaryanın umudu var
cetin karabulut 11 yıl önce
bu hocalarla bukadar tamer cıksın oynasın
ibrahim gez 11 yıl önce
torpille sahaya çıkan oyuncularla bundan başka ne bekleyeceksin.3000 kişi elemelere geldi kaç kişiyi aldınız? Elemelere gelmeyen oyuncularla sahada top oynarsan baska birşey bekleyemezsin.