banner212

banner211

Sakaryaspor Kongresine 3 Gün kaldı

Sakaryaspor'da 14 Mayıs'ta gerçekleştirilecek Olağan Kongre öncesinde gündem yoğun.

Sakaryaspor 11.05.2012, 13:33
Sakaryaspor Kongresine 3 Gün kaldı
banner218
Sakaryaspor'da 14 Mayıs'ta gerçekleştirilecek Olağan Kongre öncesinde gündem yoğun. Vedat Yaşlıca'nın aday olduğu kongre öncesinde kulislerde de hareketli günler yaşanmaya devam ediyor.

Yaşlıca'nın gündemi yoğun

14 Mayıs'ta yapılacak Olağan Kongre öncesinde başkan adaylığını açıklayan Vedat Yaşlıca çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yönetiminde görmek istediği isimlerle görüşmelerini sürdüren Yaşlıca, güçlü bir yönetim oluşturmak için gece gündüz mesai harcıyor. Halit Evin ve İsmail Gürses'in, her türlü destek vereceğini söylemesinin ardından girişimlerini hızlandıran Yaşlıca'nın yönetiminde Cemal İyem, Orhan Tufan, İbrahim Şahin gibi isimlerin bulunduğu öğrenildi. Kongrenin yapılmasına 3 gün kala yönetimini yavaş yavaş şekillendiren Vedat Yaşlıca kalan 3 günde gelecek tekliflere göre yönetiminde bazı değişiklikler yapabileceği gelen haberler arasında yer alıyor. Kongrede yönetimi ile divan üyelerinin karşısına çıkacak Yaşlıca'nın başkan olması durumunda takımı Murat Bölükbaşı'ya emanet edecek.

Başkan arayışları sürüyor

Başkan adaylığını açıklayan Vedat Yaşlıca'nın yanı sıra kulislerde Teknik Direktör Yılmaz Vural ve Lig TV Genel Müdürü Şansal Büyüka'nın da girişimlerini sürdürdüğü öğrenildi. Önceki gün Rüstemler Tesisleri'nde yapılan toplantıda başkanlık teklif edilen Akgün Altuğ ve Davut Dişli'den olumsuz cevap alınması sonrası gözlerin başka isimlere çevrildiği öğrenildi. İki aday üzerinde hem fikir oldukları öğrenilen oluşumun bu adayların verecekleri son kararı bekledikleri gelen haberler arasında yer alıyor. Adaylardan birinin olumlu cevap vermesi halinde Şansal Büyüka, Davut Dişli gibi isimlerinde böyle bir yönetimde yer almaya hazır oldukları öğrenildi.

Kaynak :Yeni Haber Gazetesi

Yorumlar (0)