banner212

banner211

Sakaryaspor maçları Lig TV de

TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in katıldığı törende sponsorluk anlaşması Ligtv'nin Ayazağa tesislerinde imzalanırken, Digitürk adına kuruluşu Digiturk Genel Müdürü Ertan Özerdem temsil etti.

Sakaryaspor 29.08.2012, 08:40
Sakaryaspor maçları Lig TV de
banner218
TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in katıldığı törende sponsorluk anlaşması Ligtv'nin Ayazağa tesislerinde imzalanırken, Digitürk adına kuruluşu Digiturk Genel Müdürü Ertan Özerdem temsil etti.

Konuyla ilgili olarak Digitürk'ten şu açıklama yapıldı;

"Digiturk'ten, Türk futboluna bir büyük destek daha!

12 sezondur Süper Lig'in yayıncı kuruluşu olarak, Türk futbolu ve kulüplerine önemli bir mali kaynak ve destek yaratan Digiturk, önümüzdeki 3 yıl süresince Spor Toto 2. ve 3. Liglerin de sponsorluğunu üstlendi.

Türk futbolunun en büyük destekçisi Digiturk, 12 sezondur Süper Lig'in yayıncı kuruluşu olarak kulüplere önemli bir mali kaynak yaratıyor. Digiturk, Türk futbolunun gelişimi için yürüttüğü çalışmalar ve yaptığı yatırımlara bir yenisini ekleyerek, Spor Toto 2. ve 3. Liglerin de sponsorluğunu üstlendi. İki senelik imzalanan anlaşma boyunca Digiturk, kulüplere her sene 10 milyon TL ödeyecek. Digiturk yaptığı bu yatırım doğrultusunda, kısıtlı imkanlar ile faaliyet gösteren Spor Toto 2.ve 3. lig ekiplerinin gelirlerini artırmasına ve daha iyi şartlarda futbol oynamasına olanak sağlayacak.

Spor Toto 2. ve 3. Liglerin en önemli maçları Lig TV'den canlı yayınlanacak…

Yayın gelirleri açısından dünyada 6'ncı ülke konumunda olan Türkiye, FIFA sıralamasında ise 30'uncu sırada yer alıyor. Başarı çıtamızı daha yükseğe çekebilmek için yalnızca Süper Lig'e değil, diğer tüm liglere de destek verme planını hayata geçiren Digiturk, daha önce yayınlanmayan Spor Toto 2. ve 3. Liglerin önemli maçlarını Lig TV ekranlarından milyonlarca futbol tutkunuyla buluşturacak.

Lig TV ekranlarından canlı yayınlanacak bu karşılaşmalar, futbolcuların motivasyonlarını yükselterek, liglerde oynanan futbol kalitesine olumlu katkıda bulunacak. Bununla birlikte yayınlanacak maçlar sayesinde futbolcuların daha üst liglerde yer bulmaları için bir fırsat yaratacak. Bu sponsorluk Milli Takımlarımızda yer alacak oyuncu havuzu içinde önemli bir fırsat oluşturacaktır.

9 Eylül haftası başlayacak Spor Toto 2.-3. Liglerindeki haftanın karşılaşmalarını Lig TV ekranlarından seyredilecek."

banner220
Yorumlar (0)