banner212

banner211

Sakaryaspor Mangal Partisi yaptı

Sakaryasporlu futbolcular, dünkü çiftkale maçın ardından saat 19.00’da Rüstemler’de eski yöneticilerden ve Belediye Meclis Üyesi Levent Tunç’un organize ettiği mangal partisi yaptılar.

Sakaryaspor 11.04.2014, 15:19 11.04.2014, 15:26 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor Mangal Partisi yaptı
banner218

 Sakaryasporlu futbolcular, dünkü çiftkale maçın ardından saat 19.00’da Rüstemler’de eski yöneticilerden ve Belediye Meclis Üyesi Levent Tunç’un organize ettiği  mangal partisi yaptılar.
Foto galeriye git 

Mangala Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın ve İcra kurulu, Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz ile Demiryol-iş Sendikası Başkanı Muammer Güneş, bazı misafirler ile Teknik Direktör Murat Özkan nezaretinde tüm futbolcular katıldı. Mangal partisine Basın mensuplarının da olağanüstü ilgi göstermeleri dikkati çekti.Mangalda kısa bir konuşma yapan Başkan Vekili Muzaffer Güneş mangalı tertipleyen Levent Tunç’a bu jestinden dolayı teşekkür Etti.

NEŞELİ BİR MANGAL PARTİSİ

Son haftalardaki morali dün akşamki mangal partisine taşıyan Yeşil-Siyahlılar’ın hayli neşeli oldukları gözlendi. Pazar günkü maçın havasına giren ve galibiyetten başka bir şey düşünmeyen Yeşil-Siyahlılar, mangal partisinden sonra evlerine dağıldılar.

Kaynak: HABER: SIRRI ŞANLI
Yorumlar (0)