banner212

banner211

Sakaryaspor Muharrem Efe ile anlaştı

Sakaryaspor'da transfer komitesi orta sahanın başarılı ismi Muharrem Efe'yi takımda tutmayı başardı.

Sakaryaspor 12.06.2012, 12:08
Sakaryaspor Muharrem Efe ile anlaştı
banner218
Sakaryaspor'da transfer komitesi orta sahanın başarılı ismi Muharrem Efe'yi takımda tutmayı başardı. Genç oyuncu dün Futbol Şube Sorumlsuu Ömer Bektaş ile son görüşmeyi yaparak el sıkıştı. Transfer komitesi şimdi rotayı diğer oyunculara çevirdi.

Muharrem tamam

Sakaryaspor'da iç transfer görüşmelerinde Muharrem Efe'den sevindirici haber geldi. Kadorsundan önemli oyuncuları kaybeden Sakaryaspor'da transfer komitesi orta sahanın başarılı ismi olan Muharrem'i takımda tutmayı başardı. Dün akşam saatlerinde Futbol Şube Sorumlusu Ömer Bektaş ile bir araya gelen Muharrem'de aradaki tüm sorunlar giderildi.

1 yıl daha

Sakaryaspor'da sözleşmesi bulunan Muharrem maddi konularda yönetimle anlaşmaya vardı. Beklenti çok büyük Özelikle İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un kısakcında olan Muharrem Efe bu transferi askıya almak zorunda kaldı. Kasımpaşa tarafından da teklif alan başarılı orta saha oyuncusu her şeye rağmen takımda kalmayı tercih etti. Yeni sezonda Muharrem Efe'den başta yönetim ve teknik heyet olmak üzere yeşil-siyahlı taraftarlar çok şey bekliyor.Kaynak: YeniHaber.com

 

banner220
Yorumlar (0)