Nazilli Belediyesporla yapacağı maç için Adapazarı'ndan Aydın'a gitmek için yola çıkan futbolcuları taşıyan otobüs, Denizli'nin Çardak ilçesinde uygulama yapan polisler tarafından durduruldu." />

Sakaryaspor Otobüsünü polis bağlama istedi

Nazilli Belediyesporla yapacağı maç için Adapazarı'ndan Aydın'a gitmek için yola çıkan futbolcuları taşıyan otobüs, Denizli'nin Çardak ilçesinde uygulama yapan polisler tarafından durduruldu.

Sakaryaspor 03.04.2013, 11:42
Sakaryaspor Otobüsünü polis bağlama istedi

Nazilli Belediyesporla yapacağı maç için Adapazarı'ndan Aydın'a gitmek için yola çıkan futbolcuları taşıyan otobüs, Denizli'nin Çardak ilçesinde uygulama yapan polisler tarafından durduruldu.

Araç muayenesi ve trafik sigortasını yaptırmadığı için trafikten men kararı bulunan otobüsün, işlemlerini yaptırması için bir hafta süre verildi.

Spor Toto 2'nci Lig Kırmızı grupta Nazilli Belediyesporla yapacağı lig maçı için dün sabah saat 09.30'da Aydın'a gitmek için Sakaryaspor kafilesini taşıyan 54 ZV 054 plakalı otobüs yola çıktı.

Otobüs, saat 18.00 sıralarında Denizli'nin Çardak ilçesi girişinde uygulama yapan trafik polisleri tarafından durduruldu.

Yapılan kontrolde 03 Ağustos 2011 tarihinde araç muayenesi biten, aynı zamanda trafik sigortası olmayan ve trafikten men kararı bulunan otobüsün bağlanmaması için yöneticiler ve kulüp başkanı arasında telefon trafiği yaşandı.

Yaklaşık yarım saat bekletilen otobüsün araç muayenesi yapılması için yetkililere bir hafta süre verildi.

Otobüs, kafileyi akşam saat 21.00 sıralarında Nazilli'ye götürdü. Futbolcular istirahat etmek için konaklayacakları otele geçtiler.

NECMETTİN SERT: İCRADAN DEĞİL, ARAÇ MUAYENESİNDEN DURDURULDU

Otel lobisinde DHA muhabirine açıklama yapan takım antrenörü Necmettin Sert, kulübün icra borçlarından dolayı otobüsün bağlandığı yönündeki iddiaların asılsız olduğunu belirtti.

Sert,şunları söyledi..


"Trafik uygulamasında otobüsün araç muayenesinin bitmiş olduğu tespit edildi. Yapılan görüşmeler neticesinde biz de cezasını ödeyerek yolumuza devam ettik. Yolda mahsur kalmamız söz konusu değil. İşlemler bitinceye kadar biz de polis arkadaşlarla sohbet ettik"

ZOR MAÇ OLACAK

Nazilli Belediyesporun son haftalarda iyi bir çıkış yakaladığına değinen Sert, kadroda Cihan ve Gazanfer'in kart cezalısı, Sedat'ın da izinli olduğunu belirterek "Biz takım olarak şanssız yenilgiler aldık, ama yarınki maçta elimizden gelen en iyi mücadeleyi centilmence göstereceğiz. Nazilli Belediyespor'da Play-Off ve Şampiyonluk şansı olan bir takım en iyi oynayan kazansın" diye konuştu.

Yorumlar (2)
ferhan 11 yıl önce
vah vah ne hallere düştü 4 büyükleri dize getiren sakaryam....yuh olsun sakaryanın bu hallere düşmesine sebep olan yöneticilere allahından bulsunlar, paraları gırtlaklarından geçirenlere.
Veli DEMİR 11 yıl önce
Otobüsün borcu olduğunu bilerek yola çıkmasına müsaade eden yönetime ne demeli bilmiyorum?Düşmanlarımıza fırsat verdiniz,elaleme rezil ettiniz.Borcun eski yonetimlere ait olduğunu açıklayarak da basiretsizliğinizi ortaya koyuyorsunuz.Deplasman dönüşü o camları kıran sözde taraftarlar neredesiniz? Herkesi kaçırdınız sizde terk ettiniz.Takım amatöre, kulüp kapısına da kilit vurularak hedefe ulaşıldı