banner212

banner211

Sakaryaspor-Pendikspor : 1-0 (U16)

Erenler sentetik çim sahada oynanan Akademik Lig U-16'lar maçında Sakaryaspor U-16 Takımı evinde misafir ettiği Pendikspor karşısında baştan sona kadar üstün oynadı ve ikinci yarının başlarında 57.

Sakaryaspor 02.04.2012, 11:28
Sakaryaspor-Pendikspor : 1-0 (U16)
banner218
Erenler sentetik çim sahada oynanan Akademik Lig U-16'lar maçında Sakaryaspor U-16 Takımı evinde misafir ettiği Pendikspor karşısında baştan sona kadar üstün oynadı ve ikinci yarının başlarında 57. Dakikada Muhammet Enes'in kaydettiği golle sahadan 1-0 galip ayrılmayı başardı.

Maçın ilk yarısında denk bir mücadele vardı. Zaman zaman Pendikspor ve zaman zaman da Sakaryaspor gol pazisyonlarına girdiler. Ancak ilk yarı golsüz kapandı 0-0

İKİNCİ YARI MUHAMMED ENES SAHNEDE

Maçın ikinci yarısına Sakaryaspor atak başladı. Ardı ardına gelen pozisyonlardan birinde Pendikspor 57, Dakikada savunmada hata yapınca topu yakalayan Muhammet Enes topu Pendikspor ağlarına gönderdi 1-0. Golden sonra tribün karıştı. Pendikspor sporcu velileri maçın9 hakemine ve Sakaryaspor'lu ailelere sözlü sarkıntılıkta bulununca aileler birbirine girdiler. Olaya Güvenlik güçleri araya giririk kısa sürede engel oldular. Geride kalan dakikalarda Sakaryaspor forvet oyuncularını oyundan alarak galibiyeti korumak için çalıştı ve başarılı oldu. Maç Muhammed Enes'in attığı golle 1-0 Sakaryaspor'un galibiyeti ile sona erdi.

Stad : Erenler sentetik çim saha

Hakemler : Abdülkadir Demirağ*** Sibel Kolçak*** Mustafa Öztürk***

Sakaryaspor U-16 : Enes*** Ali Yaşar*** ( Furat** ) Eray** Şamil*** ( Bahtiyar** ) Mustafa*** Mertcan*** Burak*** ( Ali** ) Furkan*** Muhammed Enes*** ( Muhammet** Yazıcı*** ) Erdican*** Canberk*** ( Emre Tarık** )

Teknik Sorumlu : Osman Kılıç

Pendikspor U-16 : Ediz** Abdülkadir** ( M. Fazlı** ) Olgun*** Atakan*** Fatih** Muikail** ( Tugay*** ) Muhammed** Abdülkadir*** Ahmet Furkan** Görmek*** Okan** ( Mert** )

Teknik Sorumlu : Evrim Esendemir


Gol : Dk. 57 Muhammed Enes

HABER: SIRRI ŞANLI

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)