Sakaryaspor -Pendikspor: 2-1 (U19

Rüstemler Tesislerinde oynanan Coca Cola Gelişim Ligi U-19 Karşılaşmasında Sakaryaspor U-19 Takımı evinde konuk ettiği Pendikspor U-19 Karşısında 2-1 Galip gelmeyi başardı.

Sakaryaspor 03.11.2013, 18:59
Sakaryaspor -Pendikspor: 2-1 (U19

Rüstemler Tesislerinde oynanan Coca Cola Gelişim Ligi U-19 Karşılaşmasında Sakaryaspor U-19 Takımı evinde konuk ettiği Pendikspor U-19 Karşısında 2-1 Galip gelmeyi başardı. Her iki takımın da baskılı bir oyun çıkarttığı karşılaşmada top bir o kalede, bir bu kalede gitti geldi.

 

Maçın İlk yarısında Sakaryaspor 12. Dakikada Erkan ve 40. Dakikada daha önce sakatlanarak oyundan çıkan Burak’ın yerine oyuna giren Haluk’un golleri ile 2-0 Öne geçti ve ilk yarı bu skorla kapandı. Maçın ikinci yarısında Sakaryaspor,  kalesine iyice yüklenen Pendikspor karşısında kontrataklarla gol pozisyonları aradı ve bunlardan ikisinde Enes Şimşek ve Haluk’un ayağından yararlanamazken,  Pendikspor 54. Dakikada Okan Kızıltaş’ın ayağından bir gol kazandı. Maçın uzatma dakikalarında Okan Kızıltaş kırmızı kartla oyun dışında kaldı ve maçta başka gol olmayınca Sakaryaspor U-19 Takımı bu zorlu karşılaşmadan 2-1 Galip ayrıldı.

 

HABER: Burhan UĞUR

 

 

SAHA : Rüstemler 2 Nolu

HAKEMLER : Mustafa Aldemir*** Mehmet Öztürk*** Ertuğrul Kardeş***

SAKARYASPOR U-19 : Ahmet*** Hasan* Ferdi** Şamil*** Yiğit Göroğlu** Mert** Erhan** ( Mustafa*** )  Furat** Taha Orhan** ( Erkan*** ) Enes*** Burak** ( Haluk*** )

TEKNİK SORUMLU : Osman Kılıç

PENDİKSPOR U-19 : Ramazan***Selahattin**( Ahmet** )  Kadir** M. Fatih** Olgun Ümit*** Fatih (K.K ) Alperen** ( Uğur** ) Görkem*** Okan**Mahmut*** Okan Kızıltaş*** ( Egemen** )

TEKNİK SORUMLU : Talip Aktaş

GOLLER : Dk. 12 Erkan Dk. 40 Haluk ( Sakaryaspor ) Dk. 54 Okan Kızıltaş ( Pendikspor )

KIRMIZI KART : Dk. 90+2 Fatih ( Pendikspor )

 

Yorumlar (0)