banner212

banner211

SAKARYASPOR RAMAZANDA TOP BAŞI

Sakaryaspor Teknik Direktör Şaban Yıldırım, “İki hafta idman olmaz. Ramazan başında toplanırız” dedi

Sakaryaspor 04.04.2020, 13:05 UTKU KAYNAR
SAKARYASPOR RAMAZANDA TOP BAŞI
banner218

TFF tarağından liglerin en erken haziran ayı başında start alacağının açıklanması sonrasında Sakaryaspor Teknik Direktör Şaban Yıldırım, teknik ekibiyle görüşeceğini söyledi. Yıldırım, “İki hafta idman olmaz. Ramazan başında toplanırız” dedi

YILDIRIM AÇIKLADI

Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, federasyon tarafından liglerin en erken haziran ayı başında start alabilecek olması sonrasında hazırlıklarına bu planda yapacaklarını söyledi. Yıldırım, “Federasyonun açıklamaları net değil. Ancak biz şuan ki tabloya göre teknik ekibimle birlikte planlamamızı yapacağız. İlk etapta iki hafta daha idmanların başlayacağını sanmıyorum. Ramazan ayı başında takımı toplarız gibime geliyor. Herkes evinde çalışıyor ancak bu idmanlar takım olarak yapılmadığı sürece etkili olmaz” dedi.

SEZON BAŞINA DÖNDÜLER

Liglerin başlama tarihinden en az 3-4 hafta önce takımların toplanması gerektiğini belirten Yıldırım, oyuncuların sezon başındaki durumlarına gerilediklerini belirtti Yıldırım, “Normalde durumlarda oyuncular için 5-6 haftalık periyot lazım. Ama bulunduğumuz olağanüstü durum nedeniyle her şey farklı durumda. Ancak oyuncular 15 günlük idman uzaklığıyla sezon başına döndü. Yapacak bir şey yok. Öncelikle bu salgını bir atlatalım. Gerisi kolay” ifadesini kullandı.  

Yorumlar (0)