banner212

banner211

Sakaryaspor Reklam İhalesine katılan olmadı

Sakaryaspor'un reklam ihalesine hiçbir firmadan talep olmadı.

Sakaryaspor 27.07.2012, 13:30
Sakaryaspor Reklam İhalesine katılan olmadı
Sakaryaspor'un reklam ihalesine hiçbir firmadan talep olmadı. Remzi Adıyaman başkanlığında oluşan reklam komisyonu bugünden itibaren stat içi reklam çalışmalarına başladı.

İhale yönetimde kaldı

Sakaryaspor'un 2012-13 sezonu stat içi reklamları için dün ihale yapıldı. Kulüp binasında yapılan ihaleye hiçbir firma katılmadı. Reklam ve organizasyonlardan sorumlu Asbaşkan Remzi Adıyaman, 6 firmanın ihale şartnamesi aldığını söyledi. Fakat şartnameyi alan firmalar ihaleye girmedi. Komisyon çalışacak Sakaryaspor'da Asbaşkan Remzi Adıyaman konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Yönetim olarak A planımız ihale usulüyle stat içi reklamlarını satmaktı. Ancak bu olmadı. Şimdi B planımıza geçtik. Daha önce benim başkanlığımda Köksal Taşkın, Adem Dursun ve Erhan Yılmaz'dan oluşturulan reklam komisyonu stat içi reklamları için çalışmalarına başlayacaktır" dedi.

%15'lik prim sistemi

Stat içi reklam çalışmaları konusunda şeffaf olacaklarının bir kez daha altını çizen Adıyaman, "Öncellikle her çalışmamız şeffaf olacaktır. Stat içi reklamları için 3 farklı fiyat belirleyeceğiz. Herkese eşit yaklaşacağız. Ayrıca dışarıdan bir vatandaş reklâm getirerek kulübe katkı sağlamak isterse bu reklâmdan %15 prim alacaktır. Reklâm çalışmalarında sistemimiz bu doğrultuda olacaktır" şeklinde konuştu. Reklâm fiyatlarının önümüzdeki günlerde belli olacağı belirtilirken hedeflenen gelirin 250 bin TL olduğu vurgulandı.

 

Kaynak:YeniHaber Gazetesi

Yorumlar (0)