banner212

banner211

Sakaryaspor Reklam İhalesine katılan olmadı

Sakaryaspor'un reklam ihalesine hiçbir firmadan talep olmadı.

Sakaryaspor 27.07.2012, 13:30
Sakaryaspor Reklam İhalesine katılan olmadı
banner218
Sakaryaspor'un reklam ihalesine hiçbir firmadan talep olmadı. Remzi Adıyaman başkanlığında oluşan reklam komisyonu bugünden itibaren stat içi reklam çalışmalarına başladı.

İhale yönetimde kaldı

Sakaryaspor'un 2012-13 sezonu stat içi reklamları için dün ihale yapıldı. Kulüp binasında yapılan ihaleye hiçbir firma katılmadı. Reklam ve organizasyonlardan sorumlu Asbaşkan Remzi Adıyaman, 6 firmanın ihale şartnamesi aldığını söyledi. Fakat şartnameyi alan firmalar ihaleye girmedi. Komisyon çalışacak Sakaryaspor'da Asbaşkan Remzi Adıyaman konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Yönetim olarak A planımız ihale usulüyle stat içi reklamlarını satmaktı. Ancak bu olmadı. Şimdi B planımıza geçtik. Daha önce benim başkanlığımda Köksal Taşkın, Adem Dursun ve Erhan Yılmaz'dan oluşturulan reklam komisyonu stat içi reklamları için çalışmalarına başlayacaktır" dedi.

%15'lik prim sistemi

Stat içi reklam çalışmaları konusunda şeffaf olacaklarının bir kez daha altını çizen Adıyaman, "Öncellikle her çalışmamız şeffaf olacaktır. Stat içi reklamları için 3 farklı fiyat belirleyeceğiz. Herkese eşit yaklaşacağız. Ayrıca dışarıdan bir vatandaş reklâm getirerek kulübe katkı sağlamak isterse bu reklâmdan %15 prim alacaktır. Reklâm çalışmalarında sistemimiz bu doğrultuda olacaktır" şeklinde konuştu. Reklâm fiyatlarının önümüzdeki günlerde belli olacağı belirtilirken hedeflenen gelirin 250 bin TL olduğu vurgulandı.

 

Kaynak:YeniHaber Gazetesi

banner220
Yorumlar (0)