Sakaryaspor sezonu açtı

Sakaryaspor, 5 Ağustos’ta başlayacak olan TFF 1.Lig için bugün yaptığı ilk antrenman ile hazırlıklarına başladı.

Sakaryaspor 19.06.2022, 18:35 SporExpres
Sakaryaspor sezonu açtı

11 Yıl aradan sonra 2022-2023 Sezonunda 1.Lig’de mücadele edecek olan Sakaryaspor’da sezon hazırlıklarının startı verildi. Yeşil Siyahlılar bugün Rüstemler Tesisleri’nde toplanarak sezon ilk çalışmasını yaptı. Temsilcimiz 25 Haziran Cumartesi gününe kadar Rüstemler Tesisleri’nde çalışacak. Sakaryaspor 2 günlük iznin ardından 28 Haziran’da Abant’ta kampa girecek.

START VERDİK

TFF 2.Lig’de geçirdiği 5 sezonun ardından şampiyonluk yaşayan Sakaryaspor, 1.Ligde mücadele edeceği yeni sezon öncesi Teknik Direktör İlker Püren’i göreve getirmişti. Yeşil Siyahlılar Püren’in göreve başlamasının hemen ardından transferin startını verdi. Altay’dan Cihan Topaloğlu, Adanaspor’dan Isaac Donkor, 1461 Trabzon'dan Hakan Yavuz ve son olarak Polonya’dan Michal Nalepa'yı transfer eden temsilcimiz Boluspor’dan Kabongo Kasongo’nunda transferini yarın bitirmesi bekleniyor.

İLK ANTRENMAN

Yeşil Siyahlılarda geçtiğimiz sezon şampiyon kadroda yer alan Furkan Köse, Oğuz Yıldırım, Mustafa Yıldızaç, Onur Karakabak, Hurşit Taşçı, Ümit Kurt, Çağlayan Menderes, Oğuz Kocabal, Serkan Odabaşoğlu, Ozan Sol, Burak Süleyman, Okan Dernek, Onur Ramazan Toprak’ın yanı sıra profesyonel olan genç oyuncular Yuşa Tığrak, Batın Özdemir, Berkay Karabacak, Ruhi Yıldız, Arif Akbaş ve altyapıdan A Takıma davet edilen oyuncular katıldı. Selçuk Alibaz ve Isaac Donkor’un yarın kampa katılması bekleniyor. Michal Nalepa ise ailesini almak üzere ülkesine gittiği öğrenildi.

Yorumlar (0)