Sakaryaspor takım otobüsüne taşlı saldırı

Coca Cola Gelişim Ligi maçları için Kocaeli deplasmanına giden Sakaryaspor U17 ve U19 takımları rakiplerini gol yağmuruna tutunca taraftarın çirkin saldırısına maruz kaldı

Sakaryaspor 19.01.2014, 18:57 19.01.2014, 19:19 SporExpres
Sakaryaspor takım otobüsüne taşlı saldırı
 Coca Cola Gelişim Ligi maçları için Kocaeli deplasmanına giden Sakaryaspor U17 ve U19 takımları rakiplerini gol yağmuruna tutunca taraftarın çirkin saldırısına maruz kaldı.Sakaryaspor U17 Takımı Kocaelispor U17 Takımını 7-0, Sakaryaspor U19 takımı rakibini 3-0 mağlup ett. 


U-19 Maçı oynanırken İsmetpaşaStadında oynanan Kocaelispor maçından çıkan yaklaşık 250 Kadar taraftar Sakaryaspor’a ve Tatangalara küfür yağdırmaya başlandı. Güvenlik önlemleri sayesinde Sakaryaspor yola çıktı. İşte bu sırada Fuarın yakınlarında Sakaryaspor Kafilesi Kocaelispor taraftarlarınca taş yağmuruna tutuldu. Otobüsün camları kırıldı. Güvenlik güçleri olaya el koyduktan sonra Sakaryaspor kafilesi başka bir otobüsle Sakarya’ya gönderildi. Böylece bir körfez çirkinliği bir kez daha kendini gösterdi.

Haber:Burhan UĞURCoca Cola Gelişim Ligi U-17 Karşılaşmasında. Sakaryaspor U-17 Takımı konuk olduğu ve ilk maçta Erenler’de oynanan ve 1-0 Galibiyeti ile sonuçlanan maçın rövanşında Kocaelispor’a kendi sahasında adeta gol yağdırdı 7-0.

Kocaeli Vinsa çim sahasında oynanan karşılaşmada Sakaryaspor’a farklı galibiyeti getiren golleri Engin ( 2 ) Yunus Emre ( 2 ) İlkay. Murat ve İsmail kaydettiler. Sakaryaspor U-17 Takımı bu grupta liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

---------------------------------------------------------------------------------------

SAKARYASPOR U-19 RÖVANŞI ALDI 3-0

Coca Cola Gelişim ligi U-19 Maçında Sakaryaspor U-19 İlk yarıda kendi evinde 3-0 Kaybettiği maçın rövanşında Ahmet Demir’le coştu ve rakibini kendi evinde 3-0 Yenerek rövanşı da almış oldu.

STAD : 17 Ağustos

HAKEMLER : Gündoğdu Yiğit*** Volkan Dikmen*** Aykut Soy***

KOCAELİSPOR U-19 : Kadir* Ömer*** Mert*** Ahmet** ( Onur** ) Alpaslan** ( Anıl** ) Ömer** ( Emrecan** ) Abdullah** Oğuzhan** Umurhan** Seyfettin*** Yasin** ( Aytaç** )

TEKNİK SORUMLU : Kamuran Akşar

SAKARYASPOR U-19 : Ahmet** Hasan** ( Furkan** ) Ferdi*** Erdem** Onur*** Mert*** Yiğit Göroğlu*** Erhan** Ahmet demir*** Haluk**

TEKNİK SORUMLU : Osman Kılıç

GOLLER : Dk. 39-42 ve 82 Penaltıdan Ahmet Demir ( Sakaryaspor )

Yorumlar (2)
Metin 10 yıl önce
kocaelispor zaten amatöre gidiyor.bununda en büyük sebebi;ahlaksız taraftarıdır.altyapıları ve akademi takımları zaten fiyasko olan kocaelispor resmen amatör bal ligine gidiyor,hayırlı olsun.yılların sakaryaspor ezikliğini üzerinden atamayan kocaeli taraftarının bu çirkin saldırısını kınıyorum.ezikliğin böyleside yokartık! dedirtecek cinsten yani...
54 10 yıl önce
aciz körfez kahpe körfez