Sakaryaspor-Tavşanlı Linyitspor:4-1

SakaryasporA-2 Takımı A Takımından takviyeli olarak çıktığı maçta lider Tavşanlı Linyitspor’u 4-1 yenmeyi başardı

Sakaryaspor 11.10.2013, 18:21
Sakaryaspor-Tavşanlı Linyitspor:4-1

SakaryasporA-2 Takımı A Takımından takviyeli olarak çıktığı maçta lider Tavşanlı Linyitspor’u 4-1 yenmeyi başardı


İLK  YARIDA BEKLENMEYEN BİR FUTBOL

Erenler çim sahada oynanan karşılaşmanın ilk yarısında Sakaryaspor A-2 Takımı tutuk bir oyun sergilerken maçın 15. Dakikasında Hakan Toker daha önce ameliyat olduğu yerden sakatlanarak oyunu terk etmek zorunda kaldı. Rakip kale önünde ataklarında zorlanan sakaryaspor A-2 Takımı 33. Dakikada kalesinde golü gördü. Bu dakikada yandan gelen bir topa  Egecan ayağını koydu ve Tavşanlı Linyitspor’u 1-0 Öne geçirdi. Bu dakikadan sonra Sakaryaspor A-2 Takımı rakip kale önünde sık sık görülmeye başlandı. Maçın 39. Dakikasında yandan gelen ortada  Enes Şimşek’in kafa vuruşu yan direğe çarparak kalecide kaldı. Yine böyle bir pozisyonda kale önünde topu rakibinden sökmeye çalışan Abdulkadir’den seken top Cihan’ın önüne düştü ve Cihan’ın golüyle durum beraberliğe geldi 1-1. İlk yarı bu skorla sona erdi.


İKİNCİ YARIDA GOLLER GELDİ

Maçın ilk yarısında gol yollarında zorlanan Sakaryaspor maçın ikinci yarısında daha rahat bir futbol oynayınca goller de ardı ardına geldi. 65. Dakikada Ayhan Güneş ileriye çıkarak Sakaryaspor’u 2-1 Öne geçirdi. Bu golden 3 Dakika sonra bu defa Aykut ilk yarıda kaçırdıklarını telafi etti 3-1 Maça ikinci yarıda oyuna Aykut’un yerine giren Ömer Taşkın maçın da skorunu belirleyen golü attı ve müsabaka 4-1 Sakaryaspor’un üstünlüğü ile sona erdi.


STAD : Erenler Çim Saha

HAKEMLER : Mecit Mustafa Keskin*** M. Zeki Uzar*** Doğukan durdağ***

SAKARYASPOR A-2 : Ahmet** Hakan Toker ?( Yiğit Göroğlu***) Haluk** Burak** ( Fırat** ) Ayhan Güneş*** Mert** Aykut*** ( Ömer*** ) Erhan** Abdülkadir*** Enes Şimşek*** Cihan** ( Ferdi** )

TEKNİK SORUMLU : İsmail Öz

TAVŞANLI LİNYİTSPOR A-2 : İnanç** Musa** Veli** Yunus Emre*** Muhammed** Mert** Muhammed İkbal** ( Cafer** ) Ünal** ( Aşkın Ömer** ) Egecan** ( Orhan** ) Mustafa** ( Anıl** ) Aşkın Mert***

TEKNİK SORUMLU : İzzit Köktaş

GOLLER : Dak. 43 Cihan Dk. 65 Ayhan Dk. 68 Aykut Dk. 78 Ömer Taşkın ( Sakaryaspor ) Dk. 33 Egecan ( Tavşanlı Linyitspor )

Yorumlar (0)