banner212

banner211

Sakaryaspor ,Toyota ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Toyota CEO'su Orhan Özer ile Sakaryaspor Kulup Başkanı Vedat Yaşlıca bugün saat 13.

Sakaryaspor 06.08.2012, 12:09
Sakaryaspor ,Toyota ile sponsorluk anlaşması imzaladı
banner218
Toyota CEO'su Orhan Özer ile Sakaryaspor Kulup Başkanı Vedat Yaşlıca bugün saat 13.00'de Sakaryaspor Stadyumunda sponsorluk protokolu imzaladı.Sakarya Büyükşeir Belediye Başkanhı Zeki Toçoğlu'nun da hazır bulunduğu imza töreni ile Toyota stad içi ve stad dısında reklamları yer alacak.

Toyota'nın Sakaryaspor'a sponsorluk anlaşması gereği yapacağı resmi rakam açıklanmasa da bu sezon için  450 BİN TL bulacak Stadı içi ve dışı reklamı kapsadığı gelen haberler arasında

Sakaryaspor ile Toyota arasındaki sponsorluk anlaşması imza töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Şehrimize katma değer sağlayan dünyanın en önemli kuruluşlarından olan Toyota'nın şehrimiz ile bütünleşti" Dedi.

ÇOK ÖNEMLİ ARMAĞAN
Toyota artık resmen Sakaryasporlu. Sakarya Atatürk Stadı'nda düzenlenen sponsorluk imza törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor Başkanı Vedat Yaşlıca ve Toyota Genel Müdürü Orhan Özer katıldı. İmzalar atılmadan önce düşüncelerini katılımcılar ve basın mensupları ile paylaşan Vedat Yaşlıca, Toyota'nın sponsorluk kararının kendileri için çok değerli bir armağan olduğunu dile getirerek, "Bugün şehrimiz için, Sakaryasporumuz için bir milat. Böylesine güzel bir anlaşmaya vesile olduğu için Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu'na ve Genel Müdürümüze çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

GÖNLÜMÜZ SAKARYA'LILARLA
Toyota'nın çalışmaları hakkında kısa bir açıklama yaparak konuşmasına başlayan Toyota Genel Müdürü Orhan Özer, 2 yıldır genel müdürlük görevinde bulunduğunu ve görevde bulunduğu süreçte de ekonomik sebeplerden ötürü Toyota'nın kapasitesinin altında üretim yaptığını vurguladı. Özer, "Üretim kapasitemiz 160–180 bin iken 65 bin araç üretebildik. Gönlümüzün Sakaryalılarla Sakaryasporla birlikte olduğu konusunda herhangi bir tereddüdümüz yok. Yeni araç üretimlerine başlayacağız. Bu üretim ile birlikte Sakarya'da 800 gencimiz iş imkânına kavuşacak.  Sayın Başkanımız Zeki Toçoğlu'nun şehre çok kapalısınız artık dışa açılmanın zamanı geldi fikrine yüzde 100 katılıyoruz. Çok haklıydı. İnşallah bu anlaşma Sakaryasporumuz için hayırlı olur" diye konuştu.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise Toyota'nın, Genel Müdür Orhan Özer'in gayretleri ile şehir adına, Sakaryaspor adına vaat ettikleri eli geri çevirmediğini kaydetti. Başkan Toçoğlu, "Şehrimize katma değer sağlayan dünyanın en önemli kuruluşlarından olan Toyota'nın Sakaryaspor'a verdiği destekten ötürü mutluyuz. Sakarya'da iş yapan diğer firmaların da bu açılıma ön ayak olmalarını diliyorum.  Kimse taşın altına elini koymaktan imtina etmesin. Basit mazeretlerin arkasına sığınmadan güçleri nispetinde herkesin şehrimize ve Sakaryasporumuza katkı sağlamasını bekliyorum. Şehrimiz için ve Sakaryaspor'umuz için çalışmalarımız devam edecek." ifadelerini kullandı.Konuşmaların ardından imza törenine geçildi. Kulüp Başkanı Yaşlıca, Başkan Toçoğlu ve Genel Müdür Özer'e 54 numaralı Sakaryaspor forması ve plaket takdim etti

[gallery link="file" orderby="title"]

 

Yorumlar (0)