Sakaryaspor'u FİFA'ya şikayet etti

Sakaryaspor’un sezon başı transferi için yakından ilgilendiği Kolombiyalı oyuncu Danilo Moreno Asprilla yeşil siyahlıları FİFA’ya şikayet etti.

Sakaryaspor 12.01.2023, 21:13 12.01.2023, 21:18 SporExpres
Sakaryaspor'u FİFA'ya şikayet etti

İsrail Ligin’de forma giyen 33 Yaşındaki oyuncu Sakaryaspor yönetiminin kendisine transfer teklifi yaptığı ve uzun süre bekletilip daha sonra vazgeçildiği gerekçesi ile zarara uğradığını iddia ederek yeşil siyahlı kulübü FİFA’ya şikayet etti. Şikayeti dikkate alan FİFA’nın Sakaryaspor’dan savunma istediği ve yeşil siyahlı yönetimin gerekli evrakları hazırlayıp FİFA’ya sunduğu öğrenildi. Konu ile ilgili olarak temsilcimize herhangi bir ceza gelip gelmeyeceği ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

Sezon başında transfer olduğu Beitar Jerusalem  kulübünde 16 maça çıkan Danilo Moreno Asprilla 9 gol kaydetti.

Yorumlar (8)
Erenler 2 yıl önce
Yazıklar olsun bu yönetime,süper futbolcuyu utanmadan sıkılmadan oyalamışlar.Lütfen youtube videolarını izleyin bu futbolcunun ve bu yönetimin ne kadar liyakatsiz ve iş bilmez olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız.
Tatanga54 2 yıl önce
Bu futbolcu müthişti gerçekten ama bizim iş bilmez yönetim adamı oyalamış resmen,yazıklar olsun.Sezon başında nerede aptal topçu var onları aldılar.
Apo 2 yıl önce
Adamın golleri müthiş yazıklar olsun yönetim nasıl kaçırdınız bu oyuncuyu
M'Bayo 2 yıl önce
Bu yönetim neyi becermiş ki bu işi becersin... Şakşakçısı çok olunca kimseden ses de çıkmıyor. Meydanı boş buldular maşAllah istedikleri gibi takılıyorlar.
Ömer 2 yıl önce
Adam sezon ortasında sıkayet etmemıste sımdımı gelmiş aklına sakaryaspor sıkayet etmek umarım ceza hafif gelır
Bravo.. 2 yıl önce
Sizin kafa ancak panza ya çalışır....
Üzgün Ümitsiz 2 yıl önce
Futbolu bırakıp emekli olsun. Memleketinde kahvehanede pişti oynarken transfer edeceğiz. Bizim transfer stratejimiz öyle.
Flagellum_Dei 2 yıl önce
sakaryaspora gelmeye can mı atıyomuş adamdaki aşka baksen