banner212

banner211

Sakaryaspor'u yalnız bırakmadılar

Ahi Stadyumunda Sakaryaspor’un playoff yarı final karşılaşmasını takip eden Başkan Ekrem Yüce, “Bugün Sakaryasporumuz için Kırşehir’deydik. Temsilcimiz 0-0’lık beraberlik ile rövanş karşılaşması öncesi avantajı aldı. İnşallah 24 Mayıs Pazartesi günü şehrimizde final biletini alacağız” dedi.

Sakaryaspor 20.05.2021, 20:44 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'u yalnız bırakmadılar
banner218

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakaryaspor’un play-off yarı final ilk maçında deplasmanda oynadığı Kırşehir Belediyespor karşılaşmasını tribünden takip etti. Yeşil Siyahlıları zorlu deplasmanda yalnız bırakmayan başkan Ekrem Yüce’ye Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, SESOB Başkanı Hasan Alişan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ve yeşil-siyahlı yönetim eşlik etti.

Başkan Ekrem Yüce, karşılaşma sonrası yaptığı değerlendirmede Kırşehir’de alınan beraberliğin ikinci maç öncesi avantaj olduğunu ifade ederek, “Bugün Sakaryasporumuz için yollara düştük. Ahi Stadyumunda playoff yarı final ilk karşılaşmasını tribünlerden takip ettik. İkinci karşılaşma öncesinde aldığımız beraberliğin önem taşıdığına inanıyorum. İnşallah 24 Mayıs Pazartesi günü şehrimizde final biletini alacak, ardından TFF 1. Lig için yolculuğumuzu sürdüreceğiz. Bizleri Kırşehir’de en iyi şekjlde misafir eden Valimize, Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza ve Kırşehirlilere şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yorumlar (0)