Erenler sentetik çim sahada oynanan Akademi Ligi u-18 Maçında Sancaktepe Belediyespor’u konuk eden Sakaryaspor maçın ilk yarısında 29." />

banner212

banner211

Sakaryaspor U18, Sancaktepe'yi Uğur ile geçti

Erenler sentetik çim sahada oynanan Akademi Ligi u-18 Maçında Sancaktepe Belediyespor’u konuk eden Sakaryaspor maçın ilk yarısında 29.

Sakaryaspor 24.09.2012, 11:43
Sakaryaspor U18, Sancaktepe'yi Uğur ile geçti
banner218

Erenler sentetik çim sahada oynanan Akademi Ligi u-18 Maçında Sancaktepe Belediyespor’u konuk eden Sakaryaspor maçın ilk yarısında 29. Dakikada Yiğit Uğur’un attığı golle 1-0 Galip geldi.

İLK YARI

Maçın ilk yarısında genellikle orta alan şeklinde geçti. Zaman zaman rakip kaleye yüklenen Sakaryaspor gol yollarında etkisiz kaldı. Buna karşılık Sancaktepe Belediyespor da gol pozisyonları buildu ancak değerlendiremedi. Maçın 29. Dakikasında bir faul atışı sırasında ileriye çıkan Yiğit Uğur rakip savunma ve kalecinin hatasını af etmedi ve düzgün bir vuruşla Sakaryaspor U-18 Takımını 1-0 öne geçiren golü attı. Geride kalan dakikalarda başka gol olmadı ve ilk yarı 1-0 Sakaryaspor U-18 Takımının galibiyeti ile bitti.

İKİNCİ YARI

Maçın ikinci yarısında daha zevkli ve çekişmeli bir mücadele izledik. Her iki takım da gol pozisyonları yakaladı. İkinci yarının sonlarına doğru Sancaktepe Belediyespor beraberliği yakalamak, Sakaryaspor ise galibiyeti korumak için uğraştı. Sakaryaspor 80. Dakikada Sezer’in ayağından mutlak bir gol pozisyonundan yararlanamadı. Maç ilk yarıda atılan golle 1-0 Sakaryaspor U-18 Takımının galibiyeti ile sona erdi.

HABER:Sırrı ŞANLI

 

 

SAHA : Erenler sentetik çim saha

HAKEMLER : Arif Sucuoğlu*** Uğur Garan*** Gökhan Üresin***

SAKARYASPOR U-18 : Ahmet*** Erkan*** Haluk*** Yiğit Uğur**** Mert *** Bora*** ( Kemal*** ) Mustafa Kemah*** ( Kadir** ) Yağız*** Ömer*** ( Yiğit Göroğlu*** ) Yılmaz** ( Onur Çakır*** ) Sezer***

TEKNİK SORUMLU : Osman Kılıç

SANCAKTEPE BELEDİYE U-18 : Sefa*** Bora** Adem** ( Ahmet*** ) Mustafa** Göktürk** Serkan*** Serkan Turan** ( Taha*** ) Adem** ( Yasin **** ) Murat** Mahmut** Mustafa** ( Furkan** )

TEKNİK SORUMLU : Mustafa Ertem

GOL : Dk. 29 Yiğit Uğur ( Sakaryaspor )


banner220
Yorumlar (0)