banner212

banner211

Sakaryaspor'un Antalya kampı başladı

TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta ilk devreyi 39 puanla lider tamamlayan Sakaryaspor’da devre arası tatili dün sona erdi.

Sakaryaspor 25.12.2018, 11:12 25.12.2018, 15:03 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'un Antalya kampı başladı
banner218

TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta ilk devreyi 39 puanla lider tamamlayan Sakaryaspor’da devre arası tatili dün sona erdi. Antalya’da toplanan yeşil siyahlılar ilk antrenmanı bugün yaptı.

Samsunspor karşılaşmasının ardından bir hafta tatil yapan yeşil siyahlı futbolcular dün Anltalya Side Starlight Otel’de toplanarak kampa girdi. Teknik Direktör İsmail Ertekin yönetiminde büyük çıkış yakalayan Sakaryaspor, ikinci yarı hazırlıklarının ilk antrenmanı bugün gerçekleştirdi.  Yeşil Siyahlılar Antalya ilk etabından günde çift idman yaparak geçirecek. Sakaryaspor'un bu sabah gerçekleştirdiği antrenmanı Başkan vekili Cumhur Genç ve yönetim kurulu üyesi Melih Dalkılıç yakından takip etti.

İLK MAÇ CUMARTESİ 

30 Aralık’a kadar çalışmalarını aralık olarak sürdürecek olan Sakaryaspor’da 3 günlük iznin ardından ikinci etap çalışmaları yine aynı otelde 2 Ocak’ta başlayacak ve 12 Ocak’a kadar devam edecek. İlk hazırlık maçını 29 Aralık'ta yapacak olan Sakaryaspor'un ikinci etapta 3-4 hazırlık maçı yapması bekleniyor. Yeşil Siyahlıların Cumartesi günü kimle karşılaşacağı henüz netlik kazanmadı

banner220
Yorumlar (0)