banner212

banner211

Sakaryaspor'un Antalya Kampı Başlıyor

TFF 2.Lig’in ikinci yarısı için hazırlıklarına bugün Antalya- Side’de başlayacak. Side Starlight Otel’de kampa girecek olan Yeşil Siyahlılar kampın ilk çalışmasını bu akşam yapacak.

Sakaryaspor 21.12.2019, 10:37 20.12.2019, 20:41 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'un Antalya Kampı Başlıyor

İlk devreyi 27 puan ile 7’inci sırada kapatan Sakaryaspor, 12 Ocak’ta başlayacak olan TFF 2.Lig maçları için ilk etap kampını Antalya’da yapacak. Side Starlight Otel’de bugün kampa girecek olan yeşil siyahlılar kampın ilk antrenmanını ise bugün akşam saatlerinde Teknik Direktör Şaban Yıldırım yönetiminde yapacak. Temsilcimizin kampa 27 kişilik bir kadro ile başlaması bekleniyor.

21 Aralık- 31 Aralık tarihleri arasında Side Starlight’da hazırlanacak olan yeşil siyahlılarda yeni transferlerin büyük bir ölçüde bu kamp sürecinde takıma katılması bekleniyor.

KAMP KADROSU

Sakaryaspor’da yeni transferlerden bugün kampa katılan olup olmayacağı netlik kazanmazken kamp kadrosunun Oğuz Çalışkan, Ahmet Sabri Fener, Aykut Berat Yıldız,  Ferit Erişçi, Canberk Özdemir, Berkaycan Değirmencioğlu, Ümit Yasin Arslan, Serkan Odabaşoğlu, Denis Taşkesen, Nur, Fatih Aydın, Özgür Kedikli, Okan Baydemir, Abdülaziz Solmaz, Berk İsmail Ünsal, Yaser Hacımustafaoğlu, Hacı Ömer Doğru’nun yanı sıra genç oyuncular Kaan Kırcı, Görkem Şimşek, Yusuf Kaan Kara, Cihat Aktaş


SAKATLAR YOK
Sakaryaspor’un bugün Antalya’da başlayacağı çalışmalara 3 futbolcu sakatlıkları nedeni ile katılamayacak.

Sezonun ilk devresinde yaşadıkları sakatlıklar nedeni ile ameliyat olan Furkan Parsak, Ahmet Furkan Özcan ve Bekir İrtegün, bugün başlayacak olan Antalya kampı kadrosuna dahil edilmediler. K.Maraş maçında yaşadığı sakatlık nedeni ile sezonu kapatmıştı. Yaşadığı sakatlık sonrası henüz hazır hale gelemeyen Ahmet Furkan Özcan’ın Sakarya’da ikinci etap çalışmalarına katılacağı öğrenilirken sakatlığı süren Furkan Parsak’ın ise kiralık listesine konulması nedeni ile kampa davet edilmedi.
 

Yorumlar (0)