banner212

banner211

Sakaryaspor'un borçlarını ödemeye talip oldu

Ünlü iş insanı Uğur Akkuş, Sakaryaspor'a başkan adayı oluyor. Akkuş, Sakaryaspor şirketinin yüzde 51 hissesine karşılık tüm borçlarını devralarak başkanlığa gelmek istiyor

Sakaryaspor 12.08.2020, 14:35 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'un borçlarını ödemeye talip oldu
banner218

Sakaryaspor’da Pazar günü yapılacak olağan genel kurul öncesinde ünlü iş insanı A&S Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Akkuş adaylığını resmen açıkladı. Sakaryaspor’un %49 hissesini satın alarak göreve talip olmak isteyen Akkuş kamuoyuna açıklama yaptı. Akkuş'un açıklaması Bülent Uygun tarafından basın mensuplarına servis edildi.

BÜLENT UYGUN’DA DEVREDE

Sakaryalı Teknik Direktör Bülent Uygun’un da bu oluşum içinde eyr aldığı öğrenildi. Uygun geçen sezon başında da İbrahim Nalbant yönetiminde aktif rol almış ancak taraftarın bir bölümünden büyük tepki toplamıştı.

EBRU ŞALLI'YLA EVLİ

Uğur Akkuş, ünlü manken Ebru Şallı 'yla evlenerek sosyete dünyasında ses getirmişti. Süper Güç Türkiye diye kitap yazmış olan Uğur Akkuş hobi olarak da şiir okumayı seven ünlü iş adamı.gemi içerisine maske fabrikası kurup Kuveyt li ortaklarıyla yüzen hastane alakalı Türkiye’de Gemi yaptırıyor.

İşte o açıklama...

banner220
Yorumlar (0)