banner212

banner211

Sakaryaspor'un hazırlık maçı formülü

Koronavirüs gölgesinde hazırlıklarını sürdüren Sakaryaspor, hazırlık maçı için izin alamayınca çözümü kendi arasında oynamakta buldu.

Sakaryaspor 22.06.2020, 22:36 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'un hazırlık maçı formülü
banner218

Koronavirüs salgını nedeni ile askıya alınan liglerin akibeti henüz netlik kazanmadı. Sakaryaspor, TFF 2.Lig’in kalan bölümü daha önce açıklanan 18 Temmuz tarihinde başlayacak gibi hazırlıklarını sürdürüyor. Yeşil Siyahlılar bu süreçte maç temposu kazanabilmek için hazırlık maçı yapmak istedi fakat izin çıkmadı.

YEŞİL TAKIM SİYAH TAKIMA KARŞI

Sakaryaspor’da dün sabah yapılan antrenmanın ardından futbolcular 2 gün izne çıktı. Yeşil Siyahlılar Çarşamba günü yeniden Rüstemler Tesisleri’nde toplanarak hazırlıklarını sürdürecek. Hazırlık maçları için izin alamayan temsilcimizde teknik heyet farklı bir formül üreterek futbolculara maç temposu kazandırmaya çalışacak. Takım ikiye bölünerek iki takım arasında resmi maç atmosferinde çift kale maç yapılacak.

PERŞEMBE- PAZAR ÇİFT MAÇ

En son maçına 15 Mart Pazar günü çıkan yeşil siyahlıların maç atmosferini yaşayabilmeleri için Perşembe günü Yeni Sakarya Atatürk Stadı’nda oynanacak olan çift kale maçlarda resmi maç formaları giyilecek ve mücadeleyi Sakaryalı hakemler yönetecek. Nizami olarak 90 dakika olarak oynanacak olan müsabakanın rövanşı ise yine statta Pazar günü oynanacak.

Yorumlar (0)