Sakaryaspor'un ilk etap kampı sona erdi.

Sakaryaspor, 7 günlük ilk etap kamp çalışmalarını bugün tamamlıyor. Yeşil Siyahlılar 2 günlük izinin ardından Bolu Abant’ta kapa girecek.

Sakaryaspor 25.06.2022, 18:28 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'un ilk etap kampı sona erdi.

Sakaryaspor yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını bugün ypcağı son antrenan ile tamamlayacak. Dünü çift antrenman ile geçiren Yeşil Siyahlılar, Pazar ve pazartesi günü izin yaptıktan sonra Salı günü Abant’ta kampa girecek. Teknik Direktörü İlker Püren, dün yapılan antrenman öncesinde gazeteciler  ile Rüstemler Tesisleri’nde bir araya gelerek sohbet toplantısı gerçekleştirdi.

ÖNCELİK TAKIM OYUNU
Sohbet ve kamp öncesi değerlendirme ortamında  geçen sohbette konuşan Püren, “Bizden beklenen, iyi bir oyunla birlikte mücadele ortaya koymak. Oyunculara da bu mücadele gücünü aşılamaya çalışıyorum. Çok koşacağız, iyi mücadele edeceğiz. Kaleciden santrafora kadar herkes hem defans hem ofans yapacak. Bir takım olarak sahada olacağız. Geldiğimizden beri büyük mesafe kat ettik. Transfer yaparken belirlediğimiz kriterler sadece kalite değil.. Daha çok takım oyuncularını tercih ediyoruz. 

TRANSFER SÜRÜYOR
Transfer süreci hakkın yorum yapmaktan çekinen Püren; ‘’Şuana kadar 7 transfer yaptık. Abant kampına kadar 1-2 oyuncu daha katılabilir. Elimizde 3 stoper var. Bir stoper daha lazım. 3-4’ü geçmeyecek bir transfer sayımız olacak. Ancak acil olarak 2 oyuncuya ihtiyacımız var. Bu eksikliği de en kısa sürede tamamlayacağız. ‘’ ifadelerini kullandı
5-6 HAZIRLIK MAÇI
Burada çok huzurluyum, rahatım ve düşüncelerim  çok olumlu. Sonunun iyi olacağının hissediyorum. Abant kampı başladıktan sonra daha farklı bir çalışma periyodu bizi bekliyor olacak.Sakin gibi görünebilirim. Ama asıl patlamamız kampta olacak. Şimdilik herkesi gözlemliyorum. Cumartesi günü son idmanımızı yapacağız ve izne çıkacağız. Bize geç katılan yabancılarımız burada 2 gün eğitmenle birlikte idman yapacak. Abant’ta 2 toplamdad 5-6 hazırlık maçı ile sezona hazır hale geleceğiz” dedi.
 

Yorumlar (0)