Sakaryaspor'un kamptaki son rakibi Alanyaspor

TFF 2.Lig’in ikinci devresi için hazırlıklarını Antalya’da günde çift idmanla devam eden Sakaryaspor’da sessizlik hakim.

Sakaryaspor 07.01.2019, 21:39 07.01.2019, 21:52 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'un kamptaki son rakibi Alanyaspor

TFF 2.Lig’in ikinci devresi için hazırlıklarını Antalya’da günde çift idmanla devam eden Sakaryaspor’da sessizlik hakim. Yeşil Siyahlılarda transfer yasağı sürerken takıma yapılması beklenen ödemelerle ilgi somut bir adım atılmadı.

ÇİFT İDMAN

20 Ocak’ta başlayacak olan ikinci yarı öncesinde Antalya’da kamp yapan Sakaryaspor günde çift antrenmanla çalışmalarını sürdürüyor. Sakatlıkları bulunan Günay, Ferhat ve Hacı Ömer antrenmana çıkmazken hafif sakatlığı bulunan Dilaver’in takımla birlikte çalışmalara başladığı öğrenildi.

MR TEMİZ

Yoğun kamp temposunun ardından adalesinde yırtık tespit edilen Alper Tursun’nun ardından sakatlıkları bulunan Ferhat Yazgan ve Hacı Ömer Doğru’nun dün mr çekildi. Her iki futbolcunun da sonuçlarının temiz çıktığı ve bugün takımla birlikte çalışmalara başlayacakları öğrenildi.

HAZIRLIK MAÇI İPTAL

Antalya kampında şuana kadar 2 hazırlık maçı yapan Sakaryaspor’da daha önceden Hekimoğlu Trabzon ile Perşembe günü oynanacağı açıklanan hazırlık müsabakasının teknik direktör İsmail Ertekin’nin isteği üzerine iptal edildi. Yeşil Siyahlılar Antalya kampındaki son hazırlık maçını 10 Ocak Perşembe günü Alanyaspor ile yapacak.

YÖNETİM ARAYIŞTA

Transferi açma umutlarını yavaş yavaş kaybeden Sakaryaspor yönetimi en azından mevcut kadroya ödeme yapabilmek için arayışlarını sürdürüyor. Yeşil Siyahlı yönetimin hazırlık maçı girişimleri olumsuz sonuçlanırken takıma yapılması beklenen maç başı alacakları için para aranıyor.

Yorumlar (0)