banner212

banner211

Sakaryaspor'un Tuzla kadrosu şekillendi

Sakaryaspor’un başında ilk maçına çıkacak olan Suat Kaya, maç kadrosunda iki değişiklik yaptı. Yeşil-Siyahlılar Tuzla maçı için yola çıktı.

Sakaryaspor 20.09.2019, 16:35 20.09.2019, 18:00 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'un Tuzla kadrosu şekillendi
banner218

Sakaryaspor’un başında ilk maçına çıkacak olan Suat Kaya, maç kadrosunda üç değişiklik yaptı. Yeşil-Siyahlılar Tuzla maçı için yola çıktı. 

BEKİR, AHMET VE HACI

Sakaryaspor’un yeni teknik direktörü Suat Kaya, Tuzlaspor maçının 18 kişilik kadrosunda bazı değişiklikler yaptı. Bekir İrtegün’ü maç kadrosuna alan Suat Kaya, Ali Fırat Okur’u ise 18 dışında bıraktı. Bugünkü karşılaşmada sakatlığı nedeniyle forma giyemeyecek olan Yaser Hacımustafaoğlu’nun yerine ise Hacı Ömer Doğru, kaleci Hüseyin’in yerine ise Ahmet Sabri Fener kadroya dahil edildi. Berk İsmail Ünsal, Hüseyin Bilge, Özgür Kedikli, Zeki Korkmaz, Orkun Dervişler, Aykut Berat Yıldız, Erdi Can Şehit ve Ahmet Furkan Özcan’da kadroya giremeyenler isimler arasında.  

18 KİŞİLİK KADRO

Sakaryaspor’un 18 kişilik kadrosu şu isimler oluştu: Oğuz Çalışkan, Ahmet Sabri Fener,  Canberk Özdemir, Ferit Erişçi, Ümit Yasin Arslan, Bekir İrtegün, Berkay Can Değirmencioğlu, Serkan Odabaşoğlu, Taşkın İlter, Abdülaziz Solmaz, Okan Baydemir, Aydın Yılmaz, Denis Taşkesen, Furkan Parsak, Nuri Fatih Aydın, Umut Sözen, Hacı Ömer Doğru. Ahmet Furkan Özcan.,

banner220
Yorumlar (0)