banner212

banner211

Sakaryaspor Ürünleri Online Satışta

Özellikle şehir dışındaki yeşil siyahlı taraftarların uzun zamandır beklediği online ürün satış platformu faaliyete geçti.

Sakaryaspor 21.12.2016, 20:17 21.12.2016, 22:09 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor Ürünleri Online Satışta
banner218
 Özellikle şehir dışındaki Sakaryaspor taraftarların uzun zamandır beklediği online ürün satış platformu faaliyete geçti.Yeşil Siyahlılar  dukkan54.com internet sitesi üzerinden satışı sunulan lisanslı ürünlere kredi kartı ile taksitli ödeme yaparak sahip olarak olabilecekler.

Hedef yurt dışı

Sakaryaspor Taraftarlarının açıldığı günden beri yoğun ilgi gösterdiği Dükkan54 projesinin internet satış kanalı olan dukkan54.com e-ticaret portalı açıldı.


Sakaryaspor Basın Sözcüsü ve Store Sorumlusu Erkan Pirzenli Yeşil Sşyahlı taraftarlara bugüne kadar geçen sürede Dükkan54'e gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederken; " Sakarya'da yaşayan taraftarlarımızın lisanslı ürünlere ulaşmasını takımlarını desteklemerini Dükkan54 projesi sayesinde sağladık. Şimdide şehir dışında yaşayan yeşil siyah sevdalarının lisanslı Sakaryaspor ürünlerine ulaşabilmeleri için e-ticaret portalımızı kurduk. Çok yakında da Yurt dışındaki Sakaryaspor sevdalılarına aynı imkanı sunacağız" dedi.Yorumlar (0)