banner212

banner211

Sakaryaspor ve Kocaelispor'dan fidan çağrısı

Sakaryaspor, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Hatay’da hain terör örgütü tarafından yakılan alana dikilmesi 1965 adet fidan bağışladığını duyurarak Kocaelispor’a meydan okudu.

Sakaryaspor 11.10.2020, 21:23 11.10.2020, 21:26 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor ve Kocaelispor'dan fidan çağrısı
banner218

1965 ADET FİDAN BAĞIŞI YAPTI

Sakaryaspor, Hatay’da hain terör örgütü tarafından yakılan alana dikilmesi 1965 adet fidan bağışladı. Sakaryaspor, Sosyal meydan hesabından paylaşılan gönderisinde yaraların sarılması için kampanya başlattıklarını belirterek Kocaelispor’a meydan okudu.

SEN DE VAR MISIN KOMŞU?

Sakaryaspor resmi sayfasında yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi. “Hatay'da hain terör örgütü tarafından yakılan alana yeniden dikilmek üzere 1965 fidan bağışlıyor ve Kocaelispor'a meydan okuyoruz. Cennet vatanımızı yeşertmeye sen de var mısın komşu? @Kocaelispor”

KOMŞUDAN YANIT GECİKMEDİ

Kocaelispor kulübü'de resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile Sakaryaspor'un başlattığı kampanyaya destek verdi. Kocaelispor kulübü yağtığı paylaşımda; ''VARIZ! Komşu @sakaryaspor Hatay'da hain terör örgütü tarafından yakılan alana yeniden dikilmek üzere 1966 fidan bağışlıyor ve Antalyaspor'a meydan okuyoruz. Cennet vatanımızı yeşertmeye sen de var mısın kardeşim ? @Antalyaspor'' ifadelerine yer verdi.

banner220
Yorumlar (0)