banner212

banner211

Sakaryaspor, yayın hakları için ihaleye çıkacak mı ?

Sakaryaspor’da yarın yapılacak Dükkan54 ihalesinin ardından ligde kalan 6 maçın yayın hakları içinde ihaleye çıkılması gündemde.

Sakaryaspor 01.06.2020, 20:57 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor, yayın hakları için ihaleye çıkacak mı ?
banner218

Sakaryaspor’da yarın yapılacak Dükkan54 ihalesinin ardından ligde kalan 6 maçın yayın hakları içinde ihaleye çıkılması gündemde.  Yeşil Siyahlı yönetimin kalan maçların hakları için nasıl bir bedel biçeceği merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon iç saha maçlarının yayın haklarını bedelsiz olarak devreden Sakaryaspor yönetiminin bu sezonda aynı yolu izleyip izlemeyeceği merak ediliyor. 18 Temmuz’da başlayacak lig öncesinde ekonomik olarak sıkıntılar yaşadıklarını her fırsatta dile getiren ve destek bekleyen yeşil siyahlı yönetimin,  TV Yayın haklarını bu sezonda bedelsiz olarak verdiği iddia edilmişti. Konu ile ilgili resmi bir açıklama yapmayan Cumhur Genç ve yönetiminin kalan 6 maçın yayın hakları için Dükkan54 örneğinde olduğu gibi ihaleye çıkması bekleniyor.

Öte yandan Sakaryaspor yönetimi  bu sezon TV'nin aksine Relax FM'in radyo yayınlarından 10 Bin TL gelir elde etmiş ayrıca Yeni Haber Gazetesi kulübe 100 Bin TL destekte bulunmuştu.

banner220
Yorumlar (0)