banner212

banner211

Sakaryaspor, yoğun tempoda Ünye maçına hazırlanıyor

 

Polatlı Bugsaşspor maçını unutan Sakaryaspor, Ünyespor deplasmanından puan ya da puanlarla ayrılmanın hesaplarını yapıyor.

Sakaryaspor 13.09.2012, 12:19
Sakaryaspor, yoğun tempoda Ünye maçına hazırlanıyor
banner218

 

Polatlı Bugsaşspor maçını unutan Sakaryaspor, Ünyespor deplasmanından puan ya da puanlarla ayrılmanın hesaplarını yapıyor. Ünye’nin artılarını ve eksilerini oyunculara ezberleten teknik heyet zorlu sınava takımı hazırlıyor.

Puan hesabı

Spor Toto 2.Lig’e farklı bir mağlubiyetle başlayan Sakaryaspor’da Bugsaşspor maçı kafalardan tamamen silindi. Pazar günü ligin ilk deplasmanına çıkacak olan yeşil-siyahlılar Rüstemler Tesisleri’nde Ünye mesaisini sürdürüyor. Dünü de çift idmanla geçiren Sakaryaspor’da morallerin iyi olduğu gözleniyor. 18 kişilik kadroyla Ünye deplasmanına gidecek olan Sakaryaspor’da tüm hesaplar puan ya da puanlar üzerine yapılıyor.

Uyarılar

Teknik Direktör Murat Bölükbaşı ve kurmayları Busaşspor maçında yapılan hataların tekrarlanmaması için oyuncularla sık sık görüşme yaparken bir yandan da Ünyespor’un artıları ve eksikleri takıma anlatılıyor. Bugsaş mağlubiyetini unutturmak adına ilk hedefi galibiyet olarak belirleyen Sakaryaspor şartlar ne olursa olsun Karadeniz deplasmanından puanla dönmenin hesaplarını yapıyor.

Tempo düşecek

Ünyespor mesaisine çift idmanla başlayan Sakaryaspor’da tempo bugünden itibaren düşecek. Yeşil-Siyahlılar bugün ve yarın yapacağı antrenmanlarla hazırlıklarını noktalayacak. Sakaryaspor kafilesi cumartesi günü saat 18.15 uçağı ile Samsun’a giderek Ünye Atik Otel’de kampa girecek. Kafile maçtan sonra ilimize dönecek.

 

Kaynak:YeniHaber

Yorumlar (0)