banner212

banner211

Sakaryaspor Yönetimi Çatırdıyor

Sakaryaspor Yönetimi'nde çalkantılı günler devam ediyor.

Sakaryaspor 28.08.2012, 12:53
Sakaryaspor Yönetimi Çatırdıyor
banner218
Sakaryaspor Yönetimi'nde çalkantılı günler devam ediyor.Yönetim içinde yaşanan sıkıntıların ardı arkası kesilmiyor. Bu akşam yapılacak olan toplantıda yönetim içinde görev değişikliği yapılacağı öğrenilirken Remzi Adıyaman ile Cihan Saraç'ın istifa etmesi bekleniyor.

İstifa sesleri

Sakaryaspor Yönetimi'nde çalkantılı günler devam ediyor. Yönetimde daha önce Kemal Ekşi, İsmail Siviş, Zeki Çallı, Hüseyin Eser ve Altan Arslan yönetim kurulu toplantılarına katılmadıkları gerekçesiyle ihraç edilmişti. Şimdi ise yönetim içinde farklı sorunlar yaşanıyor.

Son günlerde Başkan Vedat Yaşlıca ve Futbol Şube Sorumlusu Ömer Bektaş'la fikir ayrılığı yaşayan Asbaşkan Remzi Adıyaman ile Cihan Saraç'ın istifaları gündemde. Sakaryaspor'da geçmiş dönemlere ait olumsuzlukları kamuoyuyla paylaşacağını her fırsatta dile getiren Adıyaman'ın bu çıkışları yönetimi rahatsız etmişe benziyor! Sezon açılışı organizasyonunun Başkan Vedat Yaşlıca tarafından iptal edilmesinden sonra kenara çekilmek zorunda kalan Adıyaman'ın istifa etmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Adıyaman'ın konularla ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda yapacağı konuşuluyor. Sürpriz değişiklik Sakaryaspor Yönetimi bu akşam yapacağı toplantıda bazı radikal kararlara da imza atacak. Yönetim önce bazı isimlerin görevden alarak değişiklikler yapacak. Yapılacak olan görev değişikliğinde dağılımın nasıl olacağı merak ediliyor. Basın sözcülüğü ve reklam sorumluluğu görevlerinde değişiklik yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

 

Kaynak:YeniHaber

banner220
Yorumlar (0)