banner212

banner211

Sakaryaspor Yönetimi Elini Cebine atmıyor

Sakaryaspor Yönetimi iç transferde oldukça başarısız bir yol izliyor.

Sakaryaspor 22.06.2012, 16:54
Sakaryaspor Yönetimi Elini Cebine atmıyor
banner218
Sakaryaspor Yönetimi iç transferde oldukça başarısız bir yol izliyor. Maddi sıkıntılar nedeniyle futbolcular takımda tutulamıyor. Başkan Vedat Yaşlıca dışında elini cebine atan yönetici yok!

İşler iyi gitmiyor

Sakaryaspor Yönetimi yeni sezon öncesinde oldukça kötü bir yönetim şekliyle takımı lige hazırlıyor. Dış transferi açamayan, iç transferde ise futbolcuların büyük bölümüyle anlaşamayan yönetim kara kara düşünüyor. Bu tabloda Sakaryaspor'un geleceği hiç iyi gözükmüyor.

Yaşlıca dışında…

Sakaryaspor'da yaşanan sıkıntıların tek sebebi para! Başkan Vedat Yaşlıca dışında yönetimden elini cebine atan yok. Yönetim oluşturulurken maddi katkı beklenen bazı yöneticilerden bu konuda ses seda yok. Sıcak para olmadığı için futbolcular bir bir kulüpten ayrılmayı tercih ediyor. Beklenen paralar Berat ve Salih'in yetiştirme bedeli parası konusunda ise yaşanan gelişmeler yönetimi ters köşeye yatırdı. Göreve gelmeden önce bu paranın tamamının kasaya girmesi planlanmıyordu. Ancak Berat'ın parası 5 ayrı takside bölünürken, Salih'in parasının şuan elden verilmesi zora girdi. Yönetim şimdi 26 Haziran'da yapılacak olan konserden 100 bin TL gelir bekliyor.

 

Kaynak:Sakarya YeniHaber

banner220
Yorumlar (0)