banner212

banner211

Sakaryaspor yönetimi futbolcuları ikna edemiyor

6 oyuncuyla yollarını ayıran yönetim iç transferde kötü bir grafik çiziyor.

Sakaryaspor 15.06.2012, 15:01
Sakaryaspor yönetimi futbolcuları ikna edemiyor
banner218
6 oyuncuyla yollarını ayıran yönetim iç transferde kötü bir grafik çiziyor. Yönetim futbolcuların taleplerini, futbolcular ise yöneticilerin taleplerini kabul etmiyor.

Anlaşma yapılamıyor

Sakaryaspor'da iç transferde yaşanan gelişmeler sezon öncesinde endişe yaratıyor. Göreve geldiği gün dış transferi açmayacaklarını belirten yönetim iç transferde de başarısız bir grafik çiziyor. Takımın önemli isimleriyle yollar ayrılırken Gazanfer, Harun, Cüneyt, Mesut ve Onur gibi isimlerle de henüz uzlaşma sağlanamadı.

Talepler beğenilmiyor

Sakaryaspor Yönetimi ile futbolcular arasında yaşanan transfer görüşmelerinde ki diyalog dikkat çekiyor. Maddi açıdan sıkıntılı olan yönetim futbolcuların eski alacaklar talebini kabul etmiyor. Yönetim yeni sezon sözleşmeleri için ise anlaşılan rakamın %30'unu peşin olarak futbolculara taahhüt ediyor ve geçen yılki sözleşme rakamlarının aşağı çekilmesini istiyor. Ancak futbolcular da yönetimin ortaya sunduğu şartları beğenmeyerek kenara çekiliyor. Gazanfer, Harun, Cüneyt, Mesut ve Onur'la yapılacak son görüşmelerden nasıl bir sonuç çıkacağı merakla beklenmeye devam ediliyor.

banner220
Yorumlar (0)