banner212

banner211

Sakaryaspor yönetimi projelerini açıkladı

Sakaryaspor yönetimi resmi sitesinde,Sakaryaspor  taraftarlarından  gelen istekler doğrultusunda yeni projelerini açıkladı.

Sakaryaspor 13.06.2012, 18:08
Sakaryaspor yönetimi projelerini açıkladı
banner218
Sakaryaspor yönetimi resmi sitesinde,Sakaryaspor  taraftarlarından  gelen istekler doğrultusunda yeni projelerini açıkladı...

 

Değerli Sakaryassporlular bir süre önce başlattığımız,Düşünce ve isteklerinizi [email protected] mail adresimize sizlerden çok sayıda öneri geldi.Yönetim Kurulumuz tarafından değerlendirilen bu öneriler sonucu aşağıda ki uygulamaları yeni sezon için hayata geçirmeyi planlıyoruz.Seçildiğimizden bugüne kadar gecen sürede şeffaf ve katılımcı bir anlayış içinde olacağımızı ve aynı geminin yolcuları olduğumuzu ifade etmiştik. Yönetim Kurulumuzca aşağıdaki kararlar alınmıştır.

1.Üç operatör şirketi ile temasa geçilerek Sakaryaspor yaz 5 Tl katkıda bulun kampanyası hayata geçirilecektir. Bu doğrultuda GSM şirketlerinden gelecek yanıtlar beklenmektedir. Bu konuyla Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Yusuf Kılıç ilgilenmektedir.

2.Sakaryaspor Store konusunda gerek ürün çeşitliğini arttırmak gerekse sizlerden gelen ürün örnekleri de dikkate alınarak çeşitlilik sağlanacak, birçok değişik ürünün Sakaryaspor Store Mağazasında satışı gerçekleştirilecektir.

3.Sakaryaspor Kart hayata geçirilecektir. Bu kart ile anlaşmalı iş yerleri ve şirketlerden yapılacak ürün satışlarında Sakaryaspor?a katkı sağlanması ve bu doğrultuda Kulübümüze kalıcı bir gelir sağlama imkânı olacaktır. Bu proje ile Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Cemal İyem ilgilenmektedir.

4.Sakaryaspor ile ilgili forma, bardak, anahtarlık vs gibi hiçbir ürünün iznimiz olmadan çeşitli yerlerde satışına izin verilmeyecek, bu konuda gerekli yasal tüm haklarımız kullanılacaktır.

5.Sakaryaspor'a üye sayısını arttırmak ve her kesimin üye olmasını sağlamak için yeni üyeler yapılacaktır. Bu doğrultuda toplumda dileyen her kişinin Sakaryaspor'a üye olması sağlanacaktır.

Yorumlar (0)