banner212

banner211

Sakaryaspor yönetiminde şok istifalar

Sakaryaspor'un Bandırmaspor ile 1-1 berabere kaldığı play-off çeyrek final maçının ardından yeşil siyahlılar 2 istifa birden geldi

Sakaryaspor 11.05.2018, 14:19 11.05.2018, 14:46 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor yönetiminde şok istifalar
 Sakaryaspor'un Bandırmaspor ile 1-1 berabere kaldığı play-off çeyrek final maçının ardından yeşil siyahlılar 2 istifa birden geldi.


Sakaryaspor’da uzun zamandır yönetim içinde yaşanılan sıkıntılar Bandırma maçı sonrası patlak verdi. Bandırma maçının ardından dün akşam bazı yöneticiler toplantı yaptı. Bu toplantının ardından Basın Sözcüsü Cem Gün ile Başkanvekili Ramazan Sezer bugün istifa ettiklerini açıkladı. İstifaların devam edeceği öğrenildi.

Cem Gün yaptığı açıklamada “Ramazan Sezer ve ben büyük bir onur ve gurur duyarak yürüttüğümüz Sakaryaspor yönetim kurulu üyeliğinden gördüğümüz lüzum üzerine istifa etmiş bulunmaktayız. İstifa ederken Sakaryaspor’un bu seneki mali yapılanmasında üzerimize düşenin daha fazla katkıda bulunmanın vicdani rahatlığında olduğumuzu da özellikle belirtmek isteriz. Sakaryaspor’umuza bundan sonraki şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz” dedi.

Yorumlar (0)