banner212

banner211

Sakaryaspor yönetiminden kampla ilgili açıklama

Yerel bir gazetenin spor sayfasında Sakaryaspor takımı ile ilgili kamuoyunda yanlış anlaşılmalara sebep olabilecek bir haber yayınlanması üzerine Sakaryaspor Yönetim Kurulu bir basın açıklaması yayımladı.

Sakaryaspor 20.05.2012, 15:58
Sakaryaspor yönetiminden kampla ilgili açıklama
banner218
Yerel bir gazetenin spor sayfasında Sakaryaspor takımı ile ilgili kamuoyunda yanlış anlaşılmalara sebep olabilecek bir haber yayınlanması üzerine Sakaryaspor Yönetim Kurulu bir basın açıklaması yayımladı.

Sakaryaspor'dan yapılan açıklama şöyle;

Öncelikle bilinmesini isteriz ki Sakaryaspor Yönetim Kurulu ne kadar büyük bir camiada yönetim kuruluna gelmiş olmalarının farkındadır. Ve tüm adımlarını bu sorumluluk ile atmaktadırlar. Aşağıda yer alan maddeleri spor kamuoyunun bilgisine sunarız.

1.Yönetim kurulumuz takımımızı gerek yurt içi gerekse yurt dışında istediği yerde kamp yapmaya götürecek güce sahiptir.
2.Sezon hazırlık kampının ilk etabı bizzat Teknik Heyetimizin isteği doğrultusunda Rüstemler Tesislerinde gerçekleştirilecektir. Teknik Direktörümüz Murat Bölükbaşı Rüstemler Tesislerinin ilk etap kamp çalışmaları için ideal bir yer olduğunu ifade etmiştir.
3.Kulübümüzün Resmi Sitesi Sakaryaspor.com.tr'de 19 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan açıklamada ilk etap kampının Rüstemlerde olacağı ikinci dönem kamp çalışmaları içinde Kartepe,Bolu,Gerede,Kızılcahamam gibi yerlerinde bakıldığı ve Teknik Heyetimiz isteği doğrultusunda bu yerlerde de ikinci etap çalışmalarının yapılabileceği resmi olarak açıklanmıştır.
4.Bir sezon boyunca futbolcularla bir arada olacak Teknik Heyet kamp yeri, kamp çalışması ile ilgili programı kendileri belirleyecek ve Yönetim Kurulumuza bildirecek ve Yönetim Kurulumuz gereğini yerine getirecektir.
5.Başkanımızı bazı açıklamalarının yanlış anlaşıldığını gözlemlemekteyiz.Sakaryaspor'un içinde bulunduğu mali tablo herkes tarafından bilinmektedir.Biz diyoruz ki kendi öz kaynaklarımıza dönüp yeni isimleri kazanarak Kulübümüzün borç yükünü hafifletelim..Sakaryaspor kendi oyuncuları ile kendi çarklarını döndüren bir Kulüp olsun.
6.Seçileli üzerinden henüz çok az bir zaman geçmiş,Plan ve projelerini henüz hayata geçirmemiş bir Yönetim Kuruluyuz.Dolayısıyla ortada henüz bir resim oluşmamıştır..
7.Sakaryaspor'un içinde bulunduğu süreçte herkesiz eleştirileri ve önerilerine açığız. Ancak unutulmamalıdır ki,Yönetim Kurulumuz devir teslimi bile daha iki gün öncesinde gerçekleştirmiştir.Öncelikle neleri hedeflediğimiz neleri yapmak istediğimiz konusunda herkes bilgi sahibi olmalıdır.
8.Sakaryaspor'un başarısı Yönetim Kurulumuzun başarısı olmayacaktır. Tüm Sakaryanın başarısı olacaktır. Dolayısıyla bu önemli süreçte tüm katmanları ile bir arada olmak ve birlikte yürüyebilmek büyük önem taşımaktadır.

Yorumlar (0)