banner212

banner211

Sakaryaspor Yönetiminin Kaçış Planı

Bugüne kadar verdiği sözlerin büyük bölümünü tutamayan Başkan Erdal Taşkın ve ekibi kulüpten sıyrılmanın yollarını arıyor.

Sakaryaspor 13.03.2012, 12:13
Sakaryaspor Yönetiminin Kaçış Planı
banner218
Bugüne kadar verdiği sözlerin büyük bölümünü tutamayan Başkan Erdal Taşkın ve ekibi kulüpten sıyrılmanın yollarını arıyor. Lig'de kalma umutlarının bir hayli azaldığı Sakaryaspor'da Taşkın'ın istifası an meselesi.

İstifa gündemde Sakaryaspor'da yaşanan kötü gidişin baş mimarı olan Başkan Erdal Taşkın bugünlerde kulüpten sıyrılmanın hesaplarını yapıyor. Göreve geldiği günden buyana verdiği sözlerin büyük bir bölümünü tutamayan Taşkın ve ekibinin istifası an meselesi. Lig'de kalma umutlarını bir hayli azalmasının ardından iyice köşeye sıkışan yönetimin Denizlispor maçının sonucunu beklediği öğrenildi. Sorun büyük Göreve geldiği günden buyana verdiği sözleri tutamadığı gerekçesiyle taraftarın da büyük tepkisini toplayan Başkan Erdal Taşkın'ın yönetim içinde birçok isimle de sorunun olduğu öğrenildi. Özellikle Taşkın'ın altın koltuk satışlarının gelirlerinde yaşanan kriz nedeniyle Başkanvekili Sermet Şükür'le arasının bir hayli bozuk olduğu gelen haberler arasında yer alıyor.

banner220
Yorumlar (0)