banner212

banner211

Sakaryaspor'a desteğe hazırız

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, Sakaryaspor yönetiminin ziyaretinde net konuştu.

Sakaryaspor 15.11.2016, 20:59 15.11.2016, 22:02 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'a desteğe hazırız
banner218
 Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, Sakaryaspor yönetiminin ziyaretinde net konuştu. Başkan Bayrak “Sakaryaspor Hepimizin, sahip Çıkalım. Biz Her zaman desteğe hazırız” mesajında bulundu

Yeşil-Siyahlı Yönetim Sakarya Müteahhitler Birliğini dernek hizmet binasında ziyaret etti. Sakaryaspor kulüp başkanı İsmail Gürses ve değerli yönetim kurulu üyeleriyle birlikte şehrin vizyonuna değer katan,  güvenilir ve modern binalar inşa eden Sakarya Müteahhitler Birliği gibi önemli sivil toplum kuruluşunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu. 

Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses, Müteahhitler Birliğinin önemine değinerek çalışmalarının ve yeni projelerinin hakkında bilgiler aktarırken, desteklerini beklediklerini bildirdi. Başkan Gürses, Sakaryaspor İdari Binanın Tadilat ve Yapımı ile ilgili sunum yaparken, el ele birliktelik içinde Sakaryaspor’u ivedilikle, hem kurumsal hem de skorer başarı noktasında zirveye taşımaları gerektiğine vurgu yaptı.

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, çok önemli mesajlarda bulundu. Sakaryaspor’un sosyal bir sorumluluk olduğunu, şehrin en ücra köşesinde ki bir vatandaşın dahi katkıda bulunması gerektiğine vurgu yaparak “kayıtsız, şartsız tüm şehrin renk ayrımı yapmaksızın, şehrin gerçek anlamda vizyonu olan Sakaryaspor’un eski günlerine kavuşması adına destek olması elzemdir. Sakaryaspor hepimizin ve sahip çıkalım. Biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Dün olduğu gibi bugünde, yarında katkı sağlamaya devam edeceğiz. Tüm ekip arkadaşlarımla birlikte taşın altına elimizi koymaya hazırız. Sakaryaspor gerçek bir değerdir. Başta başkanımız İsmail Gürses ve yönetim kurulu dostlarımız gerçekten çok zor bir görevi ifa etmeye uğraşıyorlar. Hem zamanlarından hem imkanlarından fedakarlık ederek, Sakaryaspor’u eski günlerine getirmek adına çalışma özverili içindeler. Kendilerine başarılar diler, Sakaryaspor’umuzun bu yıl şampiyonluğa ulaşacağına hiçbir şüphem yoktur. Bir bir hakkettiği, laik olduğu Lig’e yükselecektir” şeklinde konuştu.

banner220
Yorumlar (0)