banner212

banner211

Sakaryaspor'a destek vermek gönül işidir

Şehri takımımıza destek konusunda harekete geçirmek için daha fazla gayret göstermeliyiz. İşler kötü giderken konuşmak sonuç vermeyecektir.

Sakaryaspor 21.11.2014, 13:21 21.11.2014, 13:22 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'a destek vermek gönül işidir
 Sakaryaspor’a destek olma konusunda tüm şehre sorumluluk düştüğünü belirten Başkan Toçoğlu, “Sakaryaspor, mütevazı bütçesi ile çok iyi işler çıkaran bir kulüptür. Şehri takımımıza destek konusunda harekete geçirmek için daha fazla gayret göstermeliyiz. İşler kötü giderken konuşmak sonuç vermeyecektir. Bu istikrar ancak tüm şehrin desteği ile devam edebilir” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Spor Toto 3. Lig’de liderliğini sürdüren Sakaryaspor yönetimi ve futbolcuları ile bir araya geldi. İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Serdivan Belediyesi Başkanı Yusuf Alemdar ve İş Adamı Orhan Kocabıyık’ın da yer aldığı programda konuşan Başkan Toçoğlu, “Hamdolsun Sakaryaspor’da her şey yolunda gidiyor. Ligin başından itibaren taraftarının muhteşem desteği ile mücadele eden bir Sakaryaspor var. Galibiyet serisinin devam edeceğine yürekten inanıyoruz. İnşallah sezon sonunda hedefimize ulaşacağız” diye konuştu.

 

Maddi Kaynak Sağlamalıyız

Sakaryaspor’un yükselişinin devam etmesi için tüm şehre sorumluluk düştüğünün altını da çizen Başkan Zeki Toçoğlu, “Sakaryaspor’un arkasında çok büyük bir taraftar desteği var. Bundan büyük memnuniyet duyuyoruz. Ama takımın yükselişinin devam etmesi için tüm şehre sorumluluk düşüyor. STK’lar ve kulübümüzün eski yöneticilerinin de harekete geçmesi gerekiyor. Transferin açılması önemli bir adım oldu. Sakaryaspor gönül işidir. Kulübe maddi kaynak sağlamak, kulübümüzün gelirlerini artırmak için çalışmalıyız. Biz Sakaryaspor konusunda tüm projelere destek vermeye hazırız” dedi.

 

Mobil Aidat Sistemi

Başkan Toçoğlu açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı; “Sakaryaspor yönetimi tarafından hayata geçirilen Mobil Aidat Sistemi de çok büyük bir adım oldu. Bu kampanyaya tüm hemşerilerimizin katılımını bekliyoruz. Sakaryaspor, mütevazı bütçesi ile çok iyi işler çıkaran bir kulüptür. Şehri takımımıza destek konusunda harekete geçirmek için daha fazla gayret göstermeliyiz. İşler kötü giderken konuşmak sonuç vermeyecektir. Bu istikrar ancak tüm şehrin desteği ile devam edebilir.”

Yorumlar (0)