banner212

banner211

Sakaryaspor'a sahaya vermediler

Yeni sezon hazırlıklarını Rüstemler Tesislerinde sürdüren Sakaryaspor hazırlık maçı oynayacak saha bulmakta güçlük çekiyor.

Sakaryaspor 07.08.2016, 14:10 07.08.2016, 15:02
Sakaryaspor'a sahaya vermediler
banner218
 Yeni sezon hazırlıklarını Rüstemler Tesislerinde sürdüren Sakaryaspor hazırlık maçı oynayacak saha bulmakta güçlük çekiyor. Şuana kadar Bolu'da 3 hazırlık maçı yapan Yeşil Siyahlılar 4.hazırlık maçını Filistin ligi ekiplerinden AL-Quds Hilal ile oynayacak.


Atatürk stadı bakımda olduğu için bu karşılaşmayı Serdivan Stadında oynamayı isteyen yeşil siyahlılar Serdivan Belediyesi yetkililerinden olumsuz yanıt alınca çareyi karşılaşmayı Rüstemler Tesislerine almakta buldu.


Saat 19:00 'de Rüstemler Tesislerinde oynanacak karşılaşma Oktay Sarı'nın anlatımı ile SporExpres.com ve Medyabar.com'dan canlı yayınlanacak.

Yorumlar (4)
ali ak 6 yıl önce
serdivanı ve serdivansporu sevmiyorum serdivanspor bölgeseli hak etmiyor küme düşselerde adapazarıspor çıksın onların yerine nasıl sakaryalısınız sakaryaspora saha vermiyonuz ruhsuzlar
sakaryali 6 yıl önce
Bide serdivanli tatangalar diye tribune geliyorsunuz niye karsi cikmadiniz he nasil taraftarsiniz yaziklar olsun bu memlekette hicbir takim sakaryaspordan buyuk degildir
Yakubu54 6 yıl önce
Sosyete taraftarı nerdesiniz serivanlı tatangalarmış bakın işinize.
erol atmaca 6 yıl önce
Önyargılı olmamak gerekir gerekli mazeret olmadan vermemezlik yapmaz saha yeni bakıma alınmış olabilir serdivan sakaryanın canıdır canı düşmanlık bu kadar ucuz olmaz lütfen..