Maddi imkansızlıklar yaşayan Sakaryaspor yönetimince başlatılan SMS kampanyasıyla, kalıcı gelir sağlanması amaçlanıyor." />

banner212

banner211

Sakaryaspor'a SMS destek kampanyası..

 

Maddi imkansızlıklar yaşayan Sakaryaspor yönetimince başlatılan SMS kampanyasıyla, kalıcı gelir sağlanması amaçlanıyor.

Sakaryaspor 04.10.2012, 19:12
Sakaryaspor'a SMS destek kampanyası..
banner218

 

Maddi imkansızlıklar yaşayan Sakaryaspor yönetimince başlatılan SMS kampanyasıyla, kalıcı gelir sağlanması amaçlanıyor.


Kulübe gelir sağlamak amacıyla başlatılan kampanya kapsamında, Turkcell ya da Avea kullanan vatandaşlar, 54 ya da Sakarya yazarak 8071'e mesaj gönderebilecek. Vatandaşların gelen onay mesajına da ''EVET'' yazıp cevap vermesiyle Sakaryaspor'a her ay 3 lira gelir sağlıyor.
Kulüp Basın Sözcüsü Cemal İyem, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, kampanyanın bugün itibariyle Turkcell ve Avea'da başladığını, Vodafone'de ise önümüzdeki haftadan itibaren başlayacağını anlattı.


İyem, kampanya sayesinde önemli bir gelir elde edeceklerini ve bu gelirle kulübün borçlarını ödeme imkanı bulacaklarını söyledi.


Sakaryaspor için birlik ve beraberlik ruhunu canlandırmak istediklerini vurgulayan İyem, ''Bu proje, Sakaryaspor'a kalıcı destek sağlayacaktır. Tüm Sakarya halkının da Sakaryaspor için destek vermeye davet ediyorum'' dedi.


İyem, proje kapsamında 100 bin kişiye ulaşmaları halinde 1 yıl içinde takımın transfer tahtasını açabileceklerine inandığını belirtti.


Bu tür projelere ağırlık vereceklerine işaret eden İyem, ''Yeni projelerimiz de hayata geçecek. Bunu bir istikrar haline getirmek istiyoruz. Vatandaşımız en basit şekilde mesaj atarak bu takıma destek olabilir. Bunun için herkesin duyarlı olması yetecektir'' ifadelerini kulandı.


''Bu paraya dokunmayacağız''

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Vedat Yaşlıca da kampanyadan elde edecekleri gelirin kulübün borç yapılandırmasına harcanacağını aktardı.
Yaşlıca, 3 liranın her insan için küçük bir meblağ olduğuna dikkati çekerek, ''Allah mahcup etmesin. Ufak bir para ama çok sayıda insandan gelince önemli bir miktara ulaşıyor'' diye konuştu.
Kampanyadan önemli bir gelir hedeflediklerini vurgulayan Yaşlıca, ''Bu gelen paraya dokunmayacağız. Gelen parayla borçlarımızı kapatacağız. Bu Sakarya halkının projesidir ve herkes destek olursa bu takım kurtulur'' ifadelerini kullandı.
Diğer yandan başlatılan kampanyaya ilk olarak kulüp yönetimi ve basın mensupları mesaj atarak destek oldu.

 

banner220
Yorumlar (0)