banner212

banner211

Sakaryaspor'a süpriz bir eski borç daha

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydın, eski bir yöneticinin attığı bir imza yüzünden takıma 200 Bin lira borç çıktığını açıklarken, bu borcu 45 Bin lira ödeyerek kapattıklarını söyledi. Aydın, eski yönetimlere habersiz yapılan işlemler sebebiyle ateş püskürdü

Sakaryaspor 07.12.2015, 16:36 07.12.2015, 21:41 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'a süpriz bir eski borç daha
banner218
 

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydın, eski bir yöneticinin attığı bir imza yüzünden takıma 200 Bin lira borç çıktığını açıklarken, bu borcu 45 Bin lira ödeyerek kapattıklarını söyledi. Aydın, eski yönetimlere habersiz yapılan işlemler sebebiyle ateş püskürdü.Sakaryaspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydın, Rüstemler Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında gazetecilere açıklamalarda bulundu.

 

Sakaryaspor'da önceki yıllarda forma giyen Arif Şahin ile ilgili habersiz oldukları bir prokolden 200 bin lira borcun ortaya çıktığını kaydeden Başkan Aydın, eski yöneticilere'Böyle bir işlem yaptıysanız çıkın söyleyin' çağrısı yaptı.

 

'ÖDEMEK ZORUNDA KALDIK..'
Eski yöneticilerin kulüp kaşesi basarak attığı bilinçsiz imzalar yüzünden büyük sıkıntılar yaşadıklarını ifade eden Başkan Aydın, "Biz emanetçiyiz bu konuda yardım bulamadık, ıslak imza bulaamdık. Paraları ödemek zorunda kaldık. Arif Şahin ile ilgili dosya vardı icralık, bununla uğraşıyorduk. O zaman imza atan eski yöneticiyi aradk, böyle bir imza atmadığını söyledi. Önümüze gelip protokolü koydular. 45 Bin liraya anlaşıp ödemeyi yaptık ve yeni bir protokol imzaladık. Olayı bu şekilde kapattık" diye konuştu.

 

'BÖYLE SORUMSUZ İŞ YAPILIR'

Takımda geçmişte yöneticilik yapanların, bilinmeyen bu tür işlemleri kendilerine bildirmeleri yönünde çağrıda bulunan Başkan Aydın sözlerini şöyle tamamladı:
"Geçmişye kim yöneticilik yapmışsa, desinler ki bunlar da var. Biz de ona göre hesap kitap yapalım. Bir daha piyasaya çıkmasınlar diyoruz, çıkıyorlar. Yazık günah. İmza atıyorlar kulübün kaşesini vuruyorlar, sonu kulübe dayanıyor. O adaam bir şey olmuyor. Varsa böyle şeyler geçmişte, yöneticiler gelsin söylesin. Bu kadar sorumsuz iş yapıır mı, 200 Bin lira az para mı?" 

 

İŞTE O TOPLANTININ TAMAMI...
 


banner220
Yorumlar (0)