banner212

banner211

Sakaryaspor'da 2 Futbolcu gönderildi

Sakaryaspor Başkanı Selahattin Aydın Cumartesi günü başlayacak Antalya kampı öncesinde Rüstemler Tesislerinde basın toplantısı düzenledi.

Sakaryaspor 18.12.2015, 14:49 18.12.2015, 16:54 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'da 2 Futbolcu gönderildi
banner218
 

Sakaryaspor Başkanı Selahattin Aydın Cumartesi günü başlayacak Antalya kampı öncesinde Rüstemler Tesislerinde basın toplantısı düzenledi.Sakaryaspor'da Cumartesi günü başlayıp 30 Aralık tarihinde sona erecek Antalya kampı öncesinde kulüp başkanı Selahattin Aydın Rüstemler Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında  2 oyuncu ile yollarını ayırdıklarını 4 transfer yapacaklarını söyledi.


 Aydın Antalya kampına 22 kişilik kadro ile katılacaklarını söyleyerek ' 'Hakan Çalışkan ve Volkan Çekiç'e  teşekkür ederek kendilerine kulüp bulmalarını istedik. Bu kamp süresi içerisinde 4 noktaya transfer yapacağız.Bu isimlerle görüşmeler sürüyor 'dedi.

 

Burak Hacıeyyüpoğlu'nunda altyapı takımına  gönderildiği belirtildi.


  Başkan Aydın, Efşan'ın da 10 gün sonra takımla birlikte antremanlara katılacağını da belirtti..

Yorumlar (2)
Metin yüsküp 7 yıl önce
Bu takıma 4 dehil kaleci dahil en az 5 veya 6 tn tranfer jart yoksa boşuna çıkıp birbirimizi kandırmayalım selattin başkan
islam arslan 7 yıl önce
Yahu bu adamların futbolcu izleme komitesi yokmu futbol aşığı bu kente 11 düzgün topçu alınmazmı kaleci hariç degiştirin hele o feyyazı hemen gönderin herif Devekuşu gibi amabir işe yaramıyor kafasına top çarparsa gol atıyor