banner212

banner211

Sakaryaspor’da 3 Temmuz’da tarihi tören

Sakaryaspor yönetimi kurulu bu akşam gerçekleştirdiği toplantının ardın bir basın açıklaması yaptı.

Sakaryaspor 29.06.2018, 00:32 29.06.2018, 01:21 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor’da 3 Temmuz’da tarihi tören

Sakaryaspor yönetimi kurulu bu akşam gerçekleştirdiği toplantının ardın bir basın açıklaması yaptı. 

Cevat Ekşi başkanlığında yapılan toplantı sonrasında 3 Temmuz Salı günü saat 12:00’de yapılacak olan toplu imza töreni ve üye kabulü ile ilgili bilgiler verildi.

 Kulüp Basın Sözcüsü Sinan Karabaş ‘ın basın mensupları ile paylaştığı açıklama şu şekilde;

Güçlü  bir Sakaryaspor için göreve geldiğimiz ilk günden itibaren başladığımız  kurumsallaşma çalışmalarına hız veriyoruz. Profesyonel yönetim anlayışının klubün her kademesinde oluşturulmasi için düğmeye bastık, atılacak adımlar ile ilgili görev paylaşımı yaptık. Detaylari ilerleyen günlerde paylaşacağız.

3 Temmuz Salı günü Rüstemler tesislerinde  Sakaryaspor için tarihi öneme sahip bir toplantı düzenliyoruz. Bu tarihi toplantıya tanıklık etmek isteyen  taraftarlarımızı da toplantıya davet ediyoruz. 

Sakaryaspor tarihinde ilk kez Kulübümüzü  taraftarımıza açıyoruz. 

Türkiye'nin Anadolu Kulüpleri arasinda en fazla üyesi olan futbol kulübü olma hedefi ile hazırladığımız projelerle kamuoyunun karşısında olacağız. 

Toplantida, Kombine bilet satışı ve diğer projelerimizin detaylarını paylaşacağız.

Playoff oynamadan direk şampiyonluk hedefi ile oluşturduğumuz kadromuza kattığımız  Futbolcularımızın toplu imza törenini gerçekleştireceğiz. 

Pazartesi günü gerçekleştirilecek 2.Lig kura çekimine kulübümüz adına yöneticilerimiz Burçin Şahindur ve Yahya Albayrak katılacaklar.

Yorumlar (0)