banner212

banner211

Sakaryaspor’da 4 futbolcu yolcu

Sakaryaspor yönetimi teknik heyetin raporu doğrultusunda 4 futbolcu ile devam etmeme kararı aldı

Sakaryaspor 19.06.2018, 01:27 19.06.2018, 17:52 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor’da 4 futbolcu yolcu

Sakaryaspor’da sözleşmesi devam eden Mahir Sağlık, Cem Ekinci ve Ferhat Kaya ile yolların ayrılmasına karar verildi. Maliyeti yüksek olan oyuncuların başında gelen Ferhat Yazgan’ın durumu ise yapılacak görüşmeden sonra netlik kazanacak. Öte yandan sözleşmesi biten Talha Mayhoş’u Teknik Direktör Ahmet Yıldırım’ın yeni sezon kadrosunda düşünmediği belirtildi. Sakaryaspor’da Burak Bekaroğlu, Canberk Özdemir, Hakkı Can Aksu, Tevfik Köse, Aykut Berat Yıldız ve Emircan Seçgin yeni sezon kadrosunda yerini alacak.   


KAPTAN’LA DEVAM
Sakaryaspor’un başarılı orta saha oyuncusu Serdar Ümit Deniz’in sözleşmesi sona ermişti. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım’ın raporu doğrultusunda Serdar ile sözleşme uzatılmasına karar verildi. Yeni yönetim tecrübeli oyuncu ile görüme yaparken her konuda anlaşmaya vardı. Serdar bu sezonda yeşil-siyahlı formayı giyecek.

Yorumlar (1)
Ali Güney 4 yıl önce
Sadece onlar mı? Geçen sene bu takımda oynayan şerefsizlerin hepsi kovulsun.eğer bizimkiler de yapmışsa onlarda. hem de yedeğine kadar. bu bile onların üstündeki bu kara lekeyi çıkartamaz.