banner212

banner211

Sakaryaspor’da 6 futbolcu kadro dışı

Sakaryaspor yönetimi dün yaptığı toplantının ardından takımda 6 futbolcu ile yollarını ayırma kararı aldı.

Sakaryaspor 26.11.2019, 17:13 26.11.2019, 19:28 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor’da 6 futbolcu kadro dışı
banner218

Bodrumspor beraberliğinin ardından Suat Kaya ile yolların ayrılmasının ardından yeşil siyahlı yönetim bir hamle daha yaparak bazı futbolcularla yollarını ayırdı. Basın Sözcüsü Semih Çiftçi yönetimin kararını basın mensupları ile paylaştığı açıklamasında 6 futbolcunun kadro dışı bırakıldığı bilgisini verdi.


İSİMLERİ AÇIKLADI
Çiftçi açıklamasında ; ‘’Yönetimsel olarak bazı kararlar aldık. Suat hocayla yollarımızı ayırdık. Bizi ileriye götürebilecek kadro planlaması yaptık. Bunlar; Aydın Yılmaz,  Taşkın İlter , Erdi Can, Hüseyin Bilge, Alparslan Demir, Ali Fırat Okur ile karşılıklı konuşularak kadro dışı bırakılmıştır. Devre arasında zaten tekrardan kadro planlamasını yapacağız’’ ifadelerini kullandı.


YÖNETİME SİTEM ETTİ
Sakaryaspor yönetimi tarafından kadro dışı bırakıldığını idmana geldiğinde öğrenen Ali Fırat Okur antrenman öncesinde sahaya gelerek başkan Cumhur Genç ve yöneticilerle görüştü. Kadro dışı kaldığı için şok olan Ali Fırat Okur, kaptan Oğuz Çalışkan ve Ferit Erişçi ile birlikte saha kenarında bulunan yönetimin yanına gelerek neden kadro dışı bırakıldığı konusunda sitem etti.
 

banner220
Yorumlar (0)