banner212

banner211

Sakaryaspor'da akıllar parada

Sakaryaspor 21 Ocak'ta start alacak ikinci devre öncesinde Antalya kampını tamamladı. 16 Gün süren kampın ardından akıllarda kalan tek şey para sorunu oldu.

Sakaryaspor 11.01.2018, 10:18 11.01.2018, 09:44 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'da akıllar parada

Sakaryaspor'un hazırlık kampı süresince oynadığı Gazişehir Gaziantep ve Kastamonu 1966 maçlarında sergilediği performans taraftarları düşündürürken transfer yapılıp yapılamayacağı ise halen gizemini koruyor.


TRANSFER YASAĞI BİLMECESİ

Futbolculara 2 Milyon 600 Bin TL borcu bulunan Sakaryaspor yönetiminin bu paranın dışında SGK ve Maliye yapılandırması nedeni ile transfer yasağı içerisinde olduğu en çok tartışılan konu. Yeşil Siyahlı yönetim transfer yasağı ile ilgili resmi bir açıklama yapmasa da futbolcu borçlarının dışında 800 Bin TL vergi borcu bulunduğu iddia ediliyor. Türkiye Futbol Federasyonu lisans ve vize işlemleri için her tescil döneminde SGK ve Vergi  borcu yoktur yazısı istemesi nedeni ile mevcut kadroya ödeme yapılması halinde bile dış transfer için öncelikle bu borcun ödenmesi gerektiği elen haberler arasında

İŞİMİZ BURAK'A KALDIYSA...

Mevcut kadroya ödeme yapmadan transfer yapmayacağını açıklayan Sakaryaspor yönetimi kaynak arayışını sürdürüyor. Sponsorluk ve reklam görüşmelerini sürdüren yeşil siyahlı yönetimin biryandan da Burak Bekaroğlu için Katar ve Başakşehir'den gelecek haberi bekliyor. Bülent Uygun açıklamalarının ardından ulusal medya geniş yer bulan transferle ilgili ise henüz kulübe ulaşmış bir teklif bulunmamakta.

Yorumlar (0)