Sakaryaspor'da antreman sahası sıkıntısı

Cumartesi günü Rüstemler Tesislerinde toplanacak olan Sakaryasporlu futbolcular Karşıyaka maçının ilk hazırlık çalışmasını yapacak.

Sakaryaspor 11.01.2018, 10:24 11.01.2018, 09:45 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'da antreman sahası sıkıntısı

Dün sabah yapılan son idmanın ardından Antalya Kampını tamamlayan yeşil siyahlı futbolcular 2 günlük izne çıktı. Cumartesi günü Rüstemler Tesislerinde toplanacak olan Sakaryasporlu futbolcular Karşıyaka maçının ilk hazırlık çalışmasını yapacak.


RAKİP ARIYORUZ

Antalya kampında Gazişehir Gaziantep ve Kastamonu1966 ile 2 hazırlık maçı yapan Sakaryaspor'un 2 hazırlık maçıda iptal olmuştu. İran Karması ve Erbaa maçları iptal olan Yeşil Siyahlıların 14 Ocak pazar günü için bir hazırlık maçı arayışında olduğu öğrenildi. Uygun rakip bulunamaması durumunda ise Rüstemler Tesislerinde altyapı takımı ile bir hazırlık maçı oynanması gündemde


ANTREMAN SAHASI SIKINTISI

Para ve Transfer sorunu ile uğraşan Sakaryaspor'da bir diğer sorun ise Rüstemler Tesisi'ndeki sahaların durumu. Sahaların futbol oynamaya müsait olmaması ve özellikle yağışlı havalarda drenaj sorunu nedeni ile kullanılamayacak hale gelmesi Teknik Direktör Engin Korukır'ı teknik heyeti kara kara düşündürüyor. 

Alternatif saha arayışında olan Sakaryaspor yönetimi taktik idmanlar ve çift kalelerde kullanmak üzere Sapanca ve Kazımpaşa sahalarının durumunu değerlendirecek.

Yorumlar (0)