banner212

banner211

Sakaryaspor'da bir garip transfer hikayesi

İsmail Gürses'in kongresi sonrası ilk icraatı olan Erce Uslu transferi hüsran ile tamamlandı.

Sakaryaspor 01.09.2016, 14:14 02.09.2016, 00:41 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'da bir garip transfer hikayesi
banner218

Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses göreve gelir gelmez Ortaca Belediyespor forması giyen genç file bekçisi Erce Uslu'yu transfer etmişti. Bu transfer konusunda oldukça iddialı açıklamalar yapan Başkan İsmail Gürses, Erce'nin önümüzdeki sene TFF 2.Lig'de Sakaryaspor'un kalesini koruyacağını iddia etmişti.

Dün lisans işlemlerini tamamlayan Sakaryaspor'da alt yapıdan kamplara katılan hiçbir gençoyuncuya profesyonel lisans çıkarılmazken en büyük sürpriz Erce Uslu'da yaşandı.Büyük beklentiler ile transfer edilen genç file bekçisine lisans çıkarılmaması akıllarda soru işaretlerinide beraberinde getirdi.

Göndermediler

Gelen bazı teklifler üzerine Topuk Yaylası kampı öncesi takımdan ayrılmak isteyen Erce Uslu'nun kadroda kalması konusunda teknik heyet tarafından ikna edilmiş.


Önce alt yapı sonra BAL

Sportif Direktör Özcan Kızıltan talebi doğrultusunda transferin son günü kadrodan çıkartılan Erce Uslu'ya önce alt yapı ile idmana çıkması teklif edildiği fakat Uslu'nun bu teklifi kabul etmemesi üzerine Serdivanspor'da oynaması teklifi götürüldü. Transferin son gününde böyle bir şokla karşılaşan Erce Uslu ise takımdan ayrılma kararı aldı.

Yorumlar (1)
Taraftar 6 yıl önce
Baskan serdivansporu sakaryanin pilot takimi yapacakmissss...siz once AS takimi sampiyon yapinda pilot olmasada olur.