banner212

banner211

Sakaryaspor'da cezalı oyuncu skandalı

Sakaryaspor Alt yapı takımların bu sezon üçüncü kez hükmen mağlubiyet cezası alarak bir skandala imza attı.

Sakaryaspor 16.03.2016, 12:39 16.03.2016, 14:53 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'da cezalı oyuncu skandalı
 Sakaryaspor altyapısında skandalların ardı arkası kesilmiyor. Sakaryaspor U19 takımından sonra Sakaryaspor U16 takımı da cezalı oyuncu oynattığı için 3-0 hükmen mağlubiyet cezası aldı

 

Sakaryaspor altyapısında bu sezon büyük hatalar yapılıyor. Sakaryaspor U19 takımından sonra, Sakaryaspor U16 takımı da cezalı oyuncu oynatmaktan 3-0 hükmen mağlup oldu. U16 Akademi Ligi’nde 5 Mart Cumartesi günü Kocaeli Birlikspor’la karşılaşan Sakaryaspor U16 takımı cezalı futbolcu Hakan Demircan’ı oynatarak büyük bir skandala daha imza attı.

 

Yaşanan bu skandal olayın ardından AFDK cezalı oyuncu oynatan Sakaryapor U16 takımına 3-0 hükmen mağlubiyet cezası verdi. Ayrıca futbolcu Hakan Demircan’a 4 resmi maçtan men cezası verilirken, Antrenör Osman Kılıç ise 30 gün hak mahrumiyeti cezasına çarptırıldı. Altyapının son dönemde evlere şenlik yönetilmesine büyük tepki var.  


Kaynak: YeniHaber Gazetesi

Yorumlar (6)
karasu 8 yıl önce
Abi bunlar 1gr akıl yok buna inanın sakaryaspor geleceği bunlaramı kaldı çok yazık bee
tatanga 8 yıl önce
Tamer ilaçan istifa ett artık yeter !!!
yorum 8 yıl önce
Bu kadar pişkinlik olmaz yuzsuzler!!!
gidin 8 yıl önce
Tamer ilaçan senden bişiy olmaz git artık herkes rahatsız ismail oz senelerdir orda nasıl kaldığın belli
çaylar 8 yıl önce
İsmail öz ne zaman yol alacaksın kendini başarılımı sanıyosunuz! Saygı değer basın bunların rezilliğinide yazın herkes bilsin
zafer 8 yıl önce
çaycı ismail sakaryasporun yakasını bırak artık kabus gibi çoktunuz kardeşim senşn ne bilgin var diploma almakla adam olunmuyo tamer ilaçan sende aynısın sizden bişi olmaz gidin birazcık gururunuz varsa!!!