Sakaryaspor’da futbolcular idmana çıkmadı

Amedspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Sakaryaspor’da idman şoku yaşandı.

Sakaryaspor 27.02.2019, 21:41 27.02.2019, 21:50 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor’da futbolcular idmana çıkmadı

Utku Kaynar/Sporexpres 

Cumartesi günü Amet Sportif ile deplasmanda çok önemli bir karşılaşmaya çıkacak olan  Sakaryaspor’da idman şoku yaşandı. Uzun süredir devam eden ödeme krizi bugün patlak verdi. Sakaryaspor Yönetiminden maç başı alacaklarıyla ilgili ödeme alamayan futbolcular bazı yöneticilerle yaptıkları görüşmenin ardından antrenmana çıkmama kararı aldılar.

Takıma 2 Milyon Borç var

Sezon başından beri futbolculara 2 Milyon TL’ye yakın maç başı borcu bulunan Sakaryaspor yönetiminin Amed maçı öncesinde yaşanan antrenman kriziyle ilgili nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor. Öte yandan Yeşil Siyahlı kulüpten futbolcuların bu beklenmedik idman boykotuyla ilgili her hangi resmi bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar (5)
Enes 5 yıl önce
Bu sıkıntıda bu iş hiç iyi olmadı. Şampiyonluk öncesi önemli bir maça çıkılacak ve idmana çıkmamak. Büyük şok etkisi yaratacak.
Vs 5 yıl önce
Öncelikle adamlar haklı yani koca bir şehir olarak millet vekillerinden ondan bundan medet umuyoruz.. bizler taraftar olarak napiyoruz her maç küfür saha olayları merdiven boşlukları doldurma vs vs.. ama bunun yerine stadı doldurarak ve sadece takıma destek amaclı bilet fiyatlarını bir miktar yüksek tutulmasını neden istemiyoruz da herşeyi başkalarından bekliyoruz ?? Bu takım bizim takımımız bence bizde iş yok olan bu. Sadece deplasman yapmakla olmaz bu isler
Hodolondo 5 yıl önce
Bu yönetim ne iş yapar paran yoksa gelme kardeşim her gelen yönetimde bu sorun hep var yapacağınız işin ta....
Sakaryali 5 yıl önce
Bir samsun kadar olamadık adamlar sms le bizim topladığımız paranın kaç katını 2 günde topladılar biz taraftar miyiz ?? Hadiyin ordan.. alkol alan maratona koşuyor yönetim ceza mi ödesin futbolculara mi para versin
Sakaryalı 5 yıl önce
Şampiyonluk yarınlara kaldı