banner212

banner211

Sakaryaspor'da Kongre Kararı alındı

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahahatiin Aydın Rüstemler Tesislerinde yaptığı basın toplantısında kongre kararı aldıklarını açıkladı.

Sakaryaspor 13.04.2016, 00:52 15.04.2016, 12:14 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'da Kongre Kararı alındı
banner218
Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahahatiin Aydın Rüstemler Tesislerinde yaptığı basın toplantısında kongre kararı aldıklarını açıkladı. Selahattin Aydın Sakaryaspor'un yönetimini Sakaryaspor genel kurulu belirler diyerek 14-21 Mayıs tarihlerinde Sakaryaspor Olağan Kongresini Sakarya Ticaret Odası Konferans salonunda yapılacağının bilgisini verdi.

Aydın ayrıca ;"Yönetime talip olan arkadaşlar varsa onlarında bu saatten sonra rahat rahat çalışmalarını yürütülme şansı bulabilirler Çok zorlu süreçlerden geçti bu şehir artık yanlış işlere müsade etmeyeceğine inanıyorum" dedi

Özür Diledi

Başkan Selahattin Aydın toplantıda ayrıca 2 sezondur görevde oldukları süre içerisinde sportif başarıyı sağlayamadıkları için takıma destek olan gerçek Sakaryaspor taraftarlarından özür dilediğini söyledi.

Feyyaz gitti ! Ömer'den haber yok

İdmana çıkmayan Feyyaz ve Ömer hakkındada basına bilgi veren Selahattin Aydın ; "Bugün sabah itibari ile Feyyaz ile görüştük karşılıklı olarak sözleşmemizi fesedip yollarımızı ayırdık. Ömer izinliydi fakat izin süresinde dönmedi kendisi hakkında gereken işlemi yapacağız" dedi.

Talip olacaklar dikkat

Vergi ve sigor borçları ile ilgili bir çalışma yapılıyor. Yakın zamanda bu borçlarla ilgili devletin bir hamle yapması bekleniyor. Mevcut mali yapıyı bozulmaması için gelecek olan yöneticilerin direnmesi lazım. Sakaryaspor'un şuan transfer için önünde herhangi bir engel yok. Eskiden kalma icrada olan dosyalar mevcut fakat bunlar transfere engel değil.

banner220
Yorumlar (0)